w
googluj
pl

Kołysanki dla Dzieci 2.2


ico
Kołysanki dla Dzieci to prosta aplikacja mobilna będąca odtwarzaczem muzycznym zawierającym specjalnie wyselekcjonowane spokojne utwory, których w sumie jest 16, a wśród nich m.in. tak znane, jak "Twinkle, Twinkle Little Star" czy "Gymnopedies". Program został wydany dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i może się przydać, jeżeli nasze dziecko ma (bądź miewa czasami) problemy z zasypianiem. Oto tylko 2 dowody na potwierdzenie tej tezy, czyli komentarze do tej aplikacji w Google Play: "Super. Syn zasnął w połowie pierwszej piosenki", "Jest moc. Piąta minuta i śpi".

Jest to polska aplikacja, jednakże po jej uruchomieniu na ekranie startowym zobaczymy angielską nazwę "Lullabies for Babies HD", co może nas trochę zdezorientować. Choć zaznaczony jest polski język interfejsu, to musimy dodać, że tak naprawdę niewiele to daje, bo różne opisy i tak są po angielsku; dziwne. (Zatem aplikacja jest polska i jest spolszczona, ale w sporej mierze i tak jest po angielsku; czegoś takiego jeszcze nie spotkaliśmy, hehe). Tak czy inaczej, od razu można przejść do rzeczy, czyli wyboru odpowiedniego trybu działania. Dostępne są właściwie 3: to przejście do interfejsu bezpośredniego odtwarzania kołysanki pierwszej z brzegu, kołysanek z listy wcześniej oznaczonych jako ulubionych bądź wyświetlenie listy wszystkich utworów (jeszcze bez automatycznego odtwarzania) i dopiero wówczas wybór do odtwarzania tego konkretnego.

Interfejs odtwarzania, oprócz takich oczywistości, jak start/stop (nie ma pauzy), udostępnia funkcje: 1) dodania aktualnie wyświetlanej kołysanki do ulubionych; 2) ustawienia wyłącznika czasowego - czas może być zupełnie dowolny (nawet 20 godzin), a gdy będzie dobiegał końca, utwór będzie wyciszany; 3) wyświetlenia informacji o autorze, źródle utworu i jego prawach autorskich; 4) uruchomienia kolejnych kołysanek po zakończeniu obecnej. Zauważmy jeszcze, że kołysanki powiązane są z nastrojowymi ilustracjami, a niektóre z nich są bardzo ładne.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Kołysanki dla DzieciKołysanki dla Dzieci dla Android
2018-11-16

Ilość pobrań: 191 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Kołysanki dla Dzieci