w
googluj

KeepTrack 6.1.4


ico
KeepTrack to aplikacja mobilna służąca do manualnego śledzenia dowolnych aspektów życia: stanu wagi, liczby pompek, dystansu biegania, czasu snu, energii w ciągu dnia itp. Dostępna jest dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Zdecydujemy w niej, jakie aktywności mają być śledzone oraz jak często, a potem będziemy wprowadzać potrzebne wartości, czyli np. liczbę dla wagi i czas dla snu. Program wyróżnia się jednak przede wszystkim mnogością rodzajów wglądu w historie tak śledzonych działań. Wprowadzone wartości będziemy bowiem mogli przeglądać na 4 różne sposoby: listy, wykresu, kalendarza, statystyk. Są opcje precyzyjnego zawężenia i przefiltrowania wartości. W rezultacie przyjrzymy się naszym aktywnościom, praktycznie rzecz biorąc, od każdej możliwej strony.

Co po pierwszym uruchomieniu tego programu? 2 opcje. Po pierwsze, można się zarejestrować przy użyciu adresu e-mail bądź danych z Google i korzystać z niego w trybie online. Otrzymamy możliwość synchronizacji danych z serwerem i innymi urządzeniami, które posiadamy. Ponadto dostępna będzie funkcja udostępniania danych innym użytkownikom oraz wglądu w ich własne postępy. Po drugie jednak, możemy wcale nie zakładać konta i korzystać z tej aplikacji zupełnie offline.

Przejdźmy do właściwego interfejsu. Proces tworzenia aktywności do śledzenia przebiega tutaj szybko i prosto. Po pierwsze podaje się nazwę. Po drugie, określa się typ śledzonej wartości, a możliwości są następujące: 1) liczba - przydatna do śledzenia wspomnianej wagi czy dystansu; 2) tekst - do tworzenia dowolnych notatek (pamiętnik); 3) odpowiedź tak/nie - w sam raz do opisu wykonywania aktywności czarno-białych, np. "Czy umyłem dziś zęby 3 razy?"; 4) czas trwania - mierzony w godzinach, minutach i sekundach, ale wartości te, jak wszystko tutaj, podaje się ręcznie; 5) wybór - tzn. wybiera się jedną z predefiniowanych odpowiedzi; opcja może się przydać do śledzenia poziomu energii czy nastroju w ciągu dnia; 6) znacznik - chodzi o oznaczanie występowań, np. wypalanych papierosów; 7) wiele wartości na raz - to już opcja płatna.

Utworzone aktywności będą następnie widoczne w formie kafelek/kart lub listy na ekranie startowym, skąd możliwe stanie się bezpośrednie wprowadzanie nowych wartości jednym tapnięciem. Można też spersonalizować wygląd aktywności: powiązać je z kolorami (w sumie jest 7 do wyboru) oraz, co istotniejsze, określić wyświetlaną treść (to może być ostatnio dodana wartość, suma wartości, wartość średnia itp.). Tapnięcie w aktywność daje możliwość wglądu w statystyki itp. Z poziomu ekranu startowego można przejść do zarządzania alertami. Dostępna jest m.in. funkcja pominięcia powiadomienia o dodaniu wpisu w sytuacji, w której wpis już wcześniej dodaliśmy. Jest opcja backupu oraz eksportu danych.

Ograniczenia!
Założenie konta przez adres e-mail albo Google'a nie jest konieczne, ale umożliwi np. synchronizację danych. Dostępne są funkcje płatne: brak ograniczeń wpisów kosztuje 4,90 zł (brak jednak informacji, jaki jest limit); śledzenie wielu wartości jednocześnie to koszt 4,91 zł; widżet kosztuje 2,99 zł; funkcja zarządzania celami - 4,91 zł.

Wymagania!
Android 4.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
KeepTrackKeepTrack dla Android
2018-09-19

Ilość pobrań: 0 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
KeepTrack