w
googluj

Shift Alarm 6


ico
Shift Alarm jest budzikiem zaprojektowanym specjalnie dla osób pracujących na różne zmiany - dwie, a nawet trzy. Program ten wydano dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Zaraz po jego pierwszym uruchomieniu zaproponowana nam zostanie konfiguracja harmonogramu pracy. Dostępne opcje zmian to: dzienna (w aplikacji: "day shift"), popołudniowa ("swing shift"), nocna ("night shift"). Oprócz tego uwzględnimy też w harmonogramie dzień wolny ("day off"). W związku z tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić np. tydzień pierwszy: 6 dni jako zmiana dzienna, następnie dzień wolny, a tydzień drugi: 5 dni jako zmiana popołudniowa, potem 2 dni wolne. Taki 2-tygodniowy schemat będzie następnie powtarzany bez przerwy; tak długo, jak tego chcemy.

W kolejnym kroku kreatora określimy, który dzień z tego rozkładu wypada akurat dzisiaj. Kontynuując poprzedni przykład: jeśli dzisiaj jest niedziela - dzień wolny w pierwszym tygodniu, wówczas aplikacja inteligentnie się do tego dostosuje i jutrzejszy dzień potraktuje jako zmianę popołudniową z drugiego tygodnia. Ostatni krok polega na utworzeniu czasów pobudki dla każdej ze zmian. Jeżeli jednak nie chcemy, aby aplikacja budziła nas w trakcie dnia skonfigurowanego jako dzień wolny, alarm w takim przypadku można wyłączyć.

Po zakończeniu powyższego procesu znajdziemy się w interfejsie głównym, pokazującym kalendarz miesięczny z zaznaczonymi poszczególnymi zmianami. Zmiana dzienna symbolizowana jest kolorem żółtym, popołudniowa - niebieskim, nocna - czarnym; natomiast dzień wolny to kolor zielony. Wszystko jest czytelne i przejrzyste. Ponadto na ekranie zobaczymy czas najbliższej pobudki. W każdej chwili istnieje możliwość edycji zdefiniowanych uprzednio parametrów: zarówno zmianowości, jak i odpowiadających im czasów budzenia.

Co zaś możemy pod względem ustawień samego budzika? Możemy określić wyjściową głośność (głośność może być też sukcesywnie zwiększana) i dźwięk alarmu, stan wibracji oraz długość drzemki (domyślnie to 5 minut). Skonfigurowany alarm możemy też od razu przetestować.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem, a ich usunięcie kosztuje 9,99 zł

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Shift AlarmShift Alarm dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 10 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Shift Alarm