w
googluj

Baby Sleep Sounds 2.0.5


ico
Baby Sleep Sounds to aplikacja mobilna zawierająca zestaw 11 dźwięków, które mają pomóc dziecku w zaśnięciu. Każdy, kto ma dziecko, wie, jak frustrująca może być pora jego snu. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś metody puszczania mu odgłosów urządzeń takich, jak pralka, suszarka do włosów, odkurzacz; dźwięków pochodzących z wnętrza samochodu, samolotu czy pociągu; dźwięków uderzeń serca czy tych wprost ze świata przyrody, jak padającego deszczu, fal oceanu, śpiewu ptaków czy odgłosów leśnych - to będziesz mieć wyśmienitą okazję. Omawiany program, a wydany dla systemu Android, to właśnie odtwarzacz wymienionych brzmień. Ni mniej, ni więcej. "Pociąg jest cudowny i wycisza moje dziecko już od 9 miesięcy", "Baby cries + this app = silence", "Super aplikacja, pralka zdaje egzamin", "Fantastyczna apka. Prosta, nieskomplikowana obsługa, a synuś uwielbia las i ptaszki", "Super. Usypia w moment. Szczególnie suszarka!", "Suszarka i malca brak" - to niektóre z pozytywnych opinii użytkowników zamieszczonych w Google Play. Warto więc zainstalować, zwłaszcza, że dźwięk samochodowy może uśpić, w razie potrzeby, nawet rodzica.

Obsługa programu jest tak prosta, jak to tylko możliwe. Dotknięcie ikony symbolizującej dany dźwięk (choć wcześniej, na ekranie startowym, trzeba jeszcze wybrać tryb odtwarzania) oznacza natychmiastowe odtwarzanie. Specjalny przycisk służy do zatrzymania odtwarzania, lecz jeżeli będziemy chcieli od razu włączyć inny dźwięk, wystarczy po prostu nacisnąć inną ikonę. Do tego dostępny jest wyłącznik czasowy. Są opcje, dzięki którym odtwarzanie może zostać automatycznie zakończone (niestety, bez stopniowego zmniejszania poziomu głośności) po 5, 15, 30 bądź 60 minutach. Domyślnie bowiem odtwarzanie trwa w nieskończoność, czyli do jego ręcznego wyłączenia przez rodzica.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy (w tym pełnoekranowe), gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Premium usuwa reklamy, a kosztuje 14,90 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Baby Sleep SoundsBaby Sleep Sounds dla Android
2018-09-21

Ilość pobrań: 381 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Baby Sleep Sounds