w
googluj

CoinKeeper 2.3.9


ico
CoinKeeper to menedżer finansów dla Androida, a wyróżniający się sposobem, w jaki dodaje się wydatek bądź przychód. Zacznijmy od tego, że jego ekran główny w części paska górnego podaje bieżącą sumę dostępnych środków finansowych, wielkość wydatków poniesionych w miesiącu bieżącym oraz wielkość wydatków planowanych, natomiast właściwa przestrzeń podzielona jest na 3 sekcje: 1) górna z ikonami niebieskimi przedstawia kategorie przychodów - opcjonalne jest ukrycie tej sekcji; 2) środkowa z ikonami żółtymi przedstawia posiadane konta; 3) a dolna z ikonami zielonymi przedstawia kategorie wydatków.

Teraz najlepsze: aby wprowadzić przychód, wystarczy przeciągnąć palcem z odpowiedniej ikony przychodu do odpowiedniej ikony konta - żeby natomiast wprowadzić wydatek, wystarczy przeciągnąć palcem z odpowiedniej ikony konta do odpowiedniej ikony wydatku. Proste i jasne! Oczywiście, potem trzeba jeszcze podać kwotę transakcji, ale pod tym względem opisywany menedżer znowu zyskuje plusa, bo automatycznie wyświetla nie tyle własną klawiaturę liczbową, co własny kalkulator. Tak więc, w razie czego, albo wpiszemy konkretną kwotę, albo ją sobie najpierw obliczymy. Co po podaniu kwoty? Dostępne są opcje: dodania notatki, wybrania daty transakcji, określenia powtarzalności (np. dzienna, tygodniowa, miesięczna) tej operacji. Oprócz tego istnieje także opcja otagowania transakcji, ale jest to już funkcja należąca do wersji Premium.

Wersja darmowa ma stosunkowo wiele ograniczeń. Największy minus może być druzgocący: nie ma możliwości tworzenia dowolnej liczby kategorii przychodów i wydatków. Można mieć co najwyżej 1 kategorię przychodu oraz 10 kategorii wydatków. Oczywiście, ostateczny ciężar tej właściwości uzależniony jest od naszego osobistego stylu zarządzania pieniędzmi; ktoś potrzebuje 30 szczegółowych kategorii, ktoś inny tylko 7 ogólnych. Jeżeli zatem chcecie prostego menedżera z innowacyjną funkcją określania rodzaju transakcji przy użyciu gestu (choć to tylko szczegół, tak naprawdę), warto go sprawdzić na własnej skórze. Dodajmy: jest opcja blokady interfejsu. Jeżeli z kolei nastawieni jesteście na rozbudowane funkcje i ewentualne za to płacenie, polecamy rozejrzeć się wśród konkurencji i test wielu aplikacji.

Ograniczenia!
Wersja Premium odblokowuje wszystkie funkcje, czyli: tworzenia dowolnej liczby kategorii przychodów i wydatków, planowania budżetu na jakikolwiek określony czas, zaawansowane raporty i statystyki, dostęp do profilu z poziomu różnych urządzeń (wymagana będzie rejestracja), przypisywania do transakcji tagów, zarządzania długami z powiązaniem ich z alertami, eksport danych. Premium kosztuje 7,99 zł w ramach subskrypcji miesięcznej albo 27,99 zł w ramach subskrypcji rocznej, ale dostępna jest także możliwość skorzystania z subskrypcji dożywotniej - w tym wypadku wymagana jest jednorazowa wpłata w wysokości 37,99 zł.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
CoinKeeperCoinKeeper dla Android
2018-10-26

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
CoinKeeper