w
googluj
pl

Paczkometr 1.0.4


ico
Paczkometr jest aplikacją dostępną na najpopularniejsze mobilne systemy operacyjne na świecie, w tym na urządzenia z Androidem. Dzięki niej możemy w bardzo prosty i bardzo szybki sposób śledzić przesyłki firm kurierskich: InPost, GLS, DHL, UPS, Siódemka, DPD, DB Schenker, Poczta Polska, TNT, K-EX.

Jej ekran startowy udostępnia funkcję dodania paczki i przeglądu już dodanych. Po tapnięciu w dodanie nowej, przejdziemy do formularza, który umożliwi nam wpisanie numeru przesyłki oraz wybranie firmy kurierskiej; opcjonalnie podać można nazwę paczki. Drugą metodą służącą do śledzenia paczki jest zeskanowanie kodu kreskowego. Następnie można już poznać dokładny status przesyłki; nie tylko stan obecny, co w ogóle całą historię od jej przyjęcia i rejestracje w kolejnych filiach. Dysponujemy nazwami miejscowości oraz datami i czasami związanymi z kolejnymi etapami. Mamy do tego, bezpośrednio w interfejsie programu, możliwość przyjrzenia się trasie przesyłki na mapie.

Dane paczki wprowadzone w aplikacji są zapamiętywane. Aby poznać aktualny status przesyłki wystarczy jedno tapnięcie na ekranie głównym. Program wyposażono w opcje odświeżenia informacji oraz usunięcia danych o przesyłce... Podsumowując: Paczkometr jest po prostu wspaniały. Jeśli więc chcemy w wygodny sposób monitorować dostarczanie przesyłek, to z całą pewnością warto tę aplikację wypróbować.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
PaczkometrPaczkometr dla Android
2014-12-18

Ilość pobrań: 29 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Paczkometr