w
googluj

TakeOff 2.1.1


ico
TakeOff to aplikacja dostępna m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która daje możliwość utworzenia harmonogramu publikacji zdjęć w słynnym fotograficznym serwisie społecznościowym Instagram. Warunkiem korzystania z niej jest więc posiadanie konta w Instagramie - dodajmy przy tym, że TakeOff umożliwia podłączenie nawet wielu kont należących do tego serwisu. Już po podłączeniu swojego konta, musimy jednak jeszcze podać adres e-mail dla samego TakeOff.

Program działa w prosty sposób. Najpierw określamy liczbę naszych postów w Instagramie; wybrać można od 1 do 10. Następnie, czy harmonogram dotyczyć ma zdjęć z naszej galerii czy zrobionych od ręki przy użyciu aparatu w urządzeniu. (Zdjęcie można przyciąć, obrócić; zapisywane zaś są w pamięci urządzenia - w katalogu "TakeOff"). Na koniec zdjęcie podpisujemy, znakujemy (tagujemy), jak i określamy konta, z którymi ich plan publikacji ma zostać powiązany.

Dzięki aplikacji mamy możliwość publikacji zdjęć "w odpowiednim" czasie, czyli wtedy, gdy większość użytkowników śledzących nasz profil jest online. W rezultacie więc TakeOff ma sprawić, że otrzymamy więcej komentarzy i polubień. Kalkulacje, co do tego "odpowiedniego" czasu, przeprowadza sama aplikacja. Obecnie jednak nie jest możliwe, by TakeOff tworzył posty automatycznie. Instagram zabrania bowiem publikowania postów poprzez aplikacje trzecie. Niemniej twórcy TakeOff zarzekają się, że ich aplikacja będzie pierwszą, która wykorzysta tę funkcję, gdy tylko Instagram się na to zgodzi. Do tego czasu TakeOff przesyła nam tylko powiadomienia, gdy czas na publikację jest odpowiedni - na tym jednak jego zadanie się kończy.

Ograniczenia!
Wymagane jest posiadanie konta w Instagramie, jak i podanie adresu e-mail dla samej aplikacji.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (2 głosów)

Strefa Download programu
TakeOffTakeOff dla Android
2015-07-06

Ilość pobrań: 34 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TakeOff