w
googluj
pl

Elimi 2.2.2


ico
Elimi jest to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która jest grą towarzyską. Jak reklamują jej twórcy: "W Elimi możesz flirtować i dobrze się bawić grając w gry z zadaniami, aby naprawdę poznać siebie nawzajem". Najkrócej mówiąc: dziewczyny mogą w Elimi tworzyć zadania, by sprawdzić rzeczy naprawdę dla siebie ważne w chłopaku, zaś chłopaki mogą pokazać/wykazać się w odpowiedziach (i nie muszą tracić czasu na wiadomości bez odzewu!). Sama gra przedstawia się kolejno tak:
• dziewczyna zakłada grę z zadaniem,
• chłopaki dołączają do gry i wykazują się w odpowiedziach,
• dziewczyna eliminuje jednego z chłopaków po każdym zadaniu,
• a po maksymalnie 3 zadaniach zostaje "najlepszy" chłopak,
• w rezultacie zwycięzca i dziewczyna mogą ze sobą swobodnie czatować.

Aby korzystać z aplikacji, należy mieć w niej konto. W tym celu zalogować się można przy użyciu danych z Facebooka; inna opcja to założenie konta poprzez adres e-mail. Elimi pozwala utworzyć profil, na który składa się: lokalizacja (ustawiana jest automatycznie), imię, płeć, data urodzenia, tagi (sami je określamy), jak i zwyczajowe "kilka słów o mnie". Do tego trzeba dodać zdjęcie; można je nieco urozmaicić w skromnym edytorze aplikacji. Następnie (piszemy o perspektywie chłopaka) znajdziemy się na stronie nowej gry, umożliwiającej wybranie zakresu wieku szukanej osoby (od 15 do 60+) oraz odległości od niej (cały świat, mój kraj, mój region, moje miasto, w okolicy). Potem znajdziemy się na stronie wylosowanej dziewczyny i jej gry; poznamy jej dane (zdjęcie, imię, wiek, miejscowość) oraz zadanie (pierwsze, jakie znaleźliśmy: "prześlij zdjęcie siebie, gdy byłeś mały"; niektóre polegają z kolei na wpisaniu odpowiedzi na pytanie, np. "co masz na swoim biurku?"). Do tego mamy informację o czasie pozostałym na udzielenie odpowiedzi oraz liczbie miejsc w grze. Dostępne przy tym funkcje to dołączenie do gry albo przejście do innej gry.

Program jest świetny przygotowany pod względem technicznym. Jego wykonanie stoi na wysokim poziomie. Umożliwia nie tylko branie udziału w grach, ale też zwykłe przeglądanie profili osób.

Ograniczenia!
Wymagane jest założenie konta; można to zrobić przez adres e-mail bądź logowaniem za pośrednictwem Facebooka.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ElimiElimi dla Android
2016-03-30

Ilość pobrań: 89 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Elimi