w
googluj
pl

imo 9.8.000000009871


ico
imo jest komunikatorem dostępnym na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android (jest też wersja dla iOS). Umożliwia przeprowadzanie rozmów wideo i głosowych, a także przesyłanie wiadomości (z wykorzystaniem naklejek) w formie czatu (również grupowego) poprzez internet, za darmo.

Po pierwszym uruchomieniu programu trzeba się zarejestrować. Wymagane jest wpisanie numeru telefonu. Po chwili powinniśmy otrzymać SMS-em kod aktywacyjny. Nie trzeba go jednak wpisywać; aplikacja go przechwyci. W kolejnym kroku podamy swoje imię oraz wiek. Konto zostanie utworzone i znajdziemy się już we właściwym, bardzo prostym interfejsie programu. Możliwe będzie od razu wysłanie do wybranych osób z naszej książki adresowej zaproszeń do korzystania z komunikatora. (Uwaga: drogą SMS-ową, więc mogą zostać za to naliczone opłaty).

Komunikator ma tylko 2 główne zakładki: Czaty oraz Kontakty, i nie oferuje żadnych ustawień. Po tapnięciu w rozpoczęcie nowego czatu zostaniemy przekierowani do zakładki z naszymi kontaktami. Z dowolnej zakładki dostępna jest funkcja nagrania filmiku. Skorzystamy w tym celu z przedniej (domyślnie ustawionej w komunikatorze) bądź tylnej kamery wbudowanej w urządzenie. Nagrywanie następuje automatycznie, a po jego zakończeniu otrzymamy możliwość wysłania filmu do jednego z naszych kontaktów.

Aplikacja, w porównaniu z innymi podobnymi, wypada dość ubogo. Zwłaszcza niekorzystnie wypada przymus rejestracji poprzez podanie numeru telefonu oraz wysyłanie zaproszeń tylko drogą SMS-ową. Inne komunikatory są bardziej przyjazne i dają się spersonalizować.

Ograniczenia!
Założenie konta poprzez podanie numeru telefonu jest wymagane

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (2 głosów)

Strefa Download programu
imoimo dla Android
2018-03-25

Ilość pobrań: 31 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
imo