w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 215
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6679 dni

Ainvo Disk Cleaner 2.4.3.570


Ainvo Disk Cleaner jest małym i poręcznym narzędziem, które w prosty sposób pozwoli użytkownikowi na usunięcie z dysku niepotrzebnych plików. Zadaniem tej bezpłatnej aplikacji jest dokonanie skanowania dysku, w celu znalezienia zbędnych plików, zajmujących bez potrzeby przestrzeń dyskową. Po tej operacji użytkownik ma możliwość wytypowania tych, które mają zostać usunięte. Wyklucza to przypadkowe usunięcie ważnych danych, tak jak ma to miejsce przy niektórych tego typu programach, gdzie użytkownik nie ma możliwości weryfikacji plików przeznaczonych do usunięcia.

Korzystając z programu, nie musimy sami pamiętać o ręcznym oczyszczaniu dysku – Ainvo Disk Cleaner zrobi to za nas. To narzędzie w ciągu kilku minut przeszuka cały dysk, w celu odnalezienia plików tymczasowych, nieaktualnych logów itp. Po zakończeniu tego procesu naszym oczom ukaże się lista, na której wymienione są wszystkie pliki kwalifikujące się do usunięcia. W czytelny sposób można porządkować pliki według nazwy, ścieżek, rozmiaru czy typów, co ułatwia przeglądanie tejże listy. Użytkownik ma zatem możliwość pełnej kontroli nad operacjami programu – żaden plik nie zostanie usunięty bez jego wiedzy.

Program Ainvo Disk Cleaner potrzebuje niewielkiej ilości zasobów do pracy – spowoduje to, że nie zanotujemy spadku wydajności podczas skanowania czy usuwania plików. Warto więc posłużyć się programem Ainvo Disk Cleaner. Dzięki niemu błyskawicznie uwolnimy dysk twardy chociażby od plików tymczasowych, które w ogromnych ilościach generowane są podczas pracy na komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
Ainvo Disk CleanerAinvo Disk Cleaner 2.4.3.570
Wersja stabilna
1.08 MB | 2014-07-03

Ilość pobrań: 836 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Ainvo Disk Cleaner
avatararrow
~Krzysztof | 2014.07.04 11:29
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prościutki , bardzo dobry czyściciel.Wymiata śmieci dokładnie i bezawaryjnie. Zostawiam go !
Ainvo Disk Cleaner 2.4.3.570