w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 181
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6679 dni

Lucion FileConvert 10.2.0.34


Lucion FileConvert - oprogramowanie umożliwiające konwersję z założenia przede wszystkim do formatu PDF, ale także TIF oraz TXT.

Program umożliwia podanie na wejście plików w bardzo różnych formatach: TIF, PDF, GIF, PNG, EFX, TXT, JPG, JPEG, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTM oraz HTML. Możliwości aplikacji są dość szerokie, znajdziemy tu mnóstwo opcji pozwalających dostosować konwersję do własnych potrzeb i, co ważne, wszystkie ustawienia są przejrzyste i łatwe w użytkowaniu, więc obsługa nie powinna nikomu sprawiać najmniejszych problemów.

Lucion FileConvert przeznaczony jest przede wszystkim do masowej konwersji poprzez podanie rozszerzeń i katalogów plików wejściowych, choć obsługa pojedynczych plików jak najbardziej również jest możliwa. Wbudowana lista zadań pozwala na dokładnie śledzenie dodanych do edycji plików, a ustawianie priorytetów dla plików umożliwia zadecydowanie, który plik chcemy otrzymać na wyjściu w pierwszej kolejności.

Godną uwagi funkcjonalnością jest wbudowany system OCR (system rozpoznawania tekstów w plikach graficznych), pozwalający stworzyć np. plik TXT z zeskanowanej jako obraz JPG książki. Niestety, z racji tego, że program nie jest polskojęzyczny, może tutaj pojawić się problem z odczytem polskich znaków diakrytycznych, ale z tekstami anglojęzycznymi nie powinno być najmniejszych problemów.

Ograniczenia!
Zamieszczona wersja jest wersją trial pozwalającą na bezpłatne korzystanie z programu przez 15 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Lucion FileConvertLucion FileConvert 10.2.0.34
Wersja stabilna
135.94 MB | 2019-04-13

Ilość pobrań: 749 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Lucion FileConvert
avatararrow
~user | 2011.06.04 09:51
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wszystko OK, tylko szkoda że to Trial :(