w
googluj
pl

World of Warships 0.5.3.0


World of Warships - to darmowy symulator, w którym sterujemy wielkimi okrętami bojowymi i walczymy z innymi graczami w sieci. Produkcja charakteryzuje się bardzo realistycznym modelem zniszczeń, fizyką pocisków a także stojącą na wysokim poziomie grafiką. Grę stworzyło studio Wargaming.net, które zasłynęło grą World of Tanks, a oprócz niej na swoim koncie ma też World of Planes.

W grze znajdziemy kilka różnorodnych trybów rozgrywki. Polecam zacząć od misji treningowych, w których poznamy podstawy mechaniki rozgrywki. Sterowanie statkami zostało bardzo uproszczone, dzięki czemu opanowanie go zajmuje dosłownie chwilę. W trybach wieloosobowych możemy grać przeciw innych graczom albo sztucznej inteligencji w misjach kooperacyjnych.

Do wyboru będziemy mieć cztery rodzaje statków: lotniskowce, niszczyciele, krążowniki i pancerniki. Każdy posiada swoje mocne i słabe strony, ale najlepiej poznać je samemu w bitwie i przekonać się, który będzie najlepiej pasował do naszego stylu gry. Każdy z nich ma własne drzewko ulepszeń, które odblokowujemy wraz ze zdobywaniem odpowiednich punktów po każdej misji. Niestety, jest to proces bardzo czasochłonny. Możemy przyspieszyć go inwestując prawdziwą gotówkę. Na szczęście mikropłatności, nie zaburzają balansu rozgrywki. Możliwości rozwoju naszej jednostki poszerza fakt, że drzewko umiejętności posiada też kapitan, który jest do niej przypisany.

W War of Warships bardzo realistycznie oddane zostały modele statków. Są one bardzo szczegółowe i robią naprawdę duże wrażenie. Na plus trzeba zaliczyć też model zniszczeń. w zależności od tego w jaką cześć okrętu trafimy, zadamy różne obrażenia. Modele statków pochodzą z okresu 1900-1950, ale ewidentnie przeważają w nich jednostki z drugiej wojny światowej. A pływają one pod banderami: Stanów Zjednoczonych, Japonii, ZSRR, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec.

PEGI:

Uwaga!
Wymagana jest rejestracja pod tym adresem: https://eu.wargaming.net/registration/pl/

Wymagania!
•RAM: 2 GB
•CPU: Intel Core i3 mobile, Intel Core2Quad, AMD FX
•GRAFIKA: Nvidia GeForce GT8800 , Intel HD 4000, AMD 4650+, 512 MB
•HDD: 30 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
World of WarshipsWorld of Warships 0.5.3.0
Wersja stabilna
5.74 MB | 2016-02-23

Ilość pobrań: 211 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
World of Warships