w
googluj

Agricultural Simulator Demo 2013


Produkcje tego typu, jak ta poniższa, są dla większości graczy czymś obcym i niezrozumiałym. Jednak po kilkunastu godzinach spędzonych w ciągniku, człowiek zaczyna rozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.

Agricultural Simulator 2013 to tytuł należący do kategorii symulatorów. Odpowiedzialna za niego niemiecka firma, ActaLogic postanowiła wynieść na wyżyny możliwość prowadzenia farmy.

Poważnie! Przejdźmy zatem do rzeczy. Wcielimy się w rolę rolnika, którego zadaniem jest doprowadzenie swojego pola do stanu używalności. Poznamy zatem ciężką pracę na roli od podstaw. Za zarobione z plonów pieniądze, zaopatrzymy się w nowoczesny sprzęt, który sprawi, że nasze zadanie będzie o niebo łatwiejsze i przyjemniejsze. Twórcy zadbali o to, by w ich produkcji znalazły się wszystkie specjalistyczne maszyny, które mogą znaleźć zastosowanie na farmie. Wkrótce zatem, nasz teren, z małego poletka, przemieni się w sprawnie funkcjonujące, liczone w hektarach, pole uprawne. I my tym wszystkim będziemy zarządzać!

Co ciekawe, zadbano o markowość pojazdów. Spotkamy tutaj producentów tak znanych marek, jak np. Fendt, Valtra, Massey Ferguson, Challenger, Fliegl, Horsch i Amazone, co jest nie lada gratką dla specjalistów. Jednak najciekawsze, że postanowiono nieco urozmaicić zabawę, wprowadzając nowe rodzaje nasion (np. słonecznika) oraz przenosząc grę do Toskanii, w Alpy czy na amerykańską farmę. Wszystkie etapy zawierają odrębne wyzwania, zatem na nudę nie będziecie narzekali.

Graficznie produkcja prezentuje się całkiem przyzwoicie. Ze względu na specyficzną tematykę, nie oczekiwałem takiej dbałości o szczegóły i detale. Niemniej, zostałem przyjemnie zaskoczony! Nawet nie chodzi o maszyny, których modele wyglądają lepiej niż samochody w niejednej wyścigówce. Okolica jest malownicza, a wręcz nierealna. Udźwiękowienie z kolei spełnia swoje zadanie dobrze. Towarzyszący nam motyw muzyczny może nieco drażnić, ale idzie się do niego przyzwyczaić.

Jeśli szukacie symulatora życia rolnika, to trafiliście w dobre miejsce.

PEGI:

Wymagania!
• RAM: 2 GB
• CPU: 2.5 GHz
• GRAFIKA: 512 MB
• HDD: 821 MB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Agricultural Simulator DemoAgricultural Simulator Demo 2013
Wersja stabilna
619 MB | 2016-03-22

Ilość pobrań: 289 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Agricultural Simulator Demo