w
googluj
pl

World of Tanks 0.9.13


World of Tanks - to darmowa gra sieciowa, w której walczymy z innymi graczami przy pomocy czołgów. Produkcja cechuje się dużym realizmem, więc można ją określać mianem symulatora. Składa się na to mechanika poruszania pojazdem, balistyka pocisków a także model zniszczeń. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest rosyjskie studio Wargaming.net, które na swoim koncie ma także inne produkcje symulujące pole bitwy, a są to: War of Warplanes oraz War of Warships.

Gra jest w pełni darmowa. Jej model biznesowy opiera się na mikropłatnościach, które nie stanowią żadnego zagrożenia dla balansu rozgrywki. Dzięki nim można m.in zwiększyć ilość zarabianego złota oraz doświadczenia po każdej bitwie czy zdobyć dostęp do unikatowych czołgów.

World of Tanks oferuje bardzo szeroką gamę różnorodnych trybów rozgrywki. Gra daje nam możliwość zabawy zanim jej klient ściągnie na nasz dysk całą zawartość. Wtedy mamy dostęp tylko do podstawowych czołgów oraz jednego trybu - bitwy szkoleniowej. Walczymy w niej obok innych graczy ze sztuczną inteligencją, więc są to dosyć proste bitwy. W pełnej wersji gry znajdziemy m.in bitwę zespołową, losową, wojnę klanów, kampanię czy tryb twierdzy. Na raz na jednej mapie walczyć może ze sobą nawet 15-stu graczy, którzy mogą być podzieleni na 2 lub 3 - osobowe plutony.


Bogactwo gry odkryjemy dopiero, kiedy będziemy odblokowywać kolejne triery i kupować dostęp do coraz to potężniejszych maszyn. W sumie walczyć możemy ponad 300-ma czołgami i pojazdami opancerzonymi. Wliczają się w to także maszyny historyczne, najstarsze pochodzą z okresu I wojny światowej. Każdy pojazd możemy dodatkowo ulepszyć przy pomocy zarabianych podczas gry kredytów. Oprócz tego naszą maszynę możemy wyposażyć w dodatkowe gadżety takie jak nowoczesny system naprowadzania czy zestawy pozwalające leczyć rannych członków załogi.


W World of Tanks grafikę napędza silnik BigWorld Technology, który został przystosowany do potrzeb gry. Pozwolił on na stworzenie przez deweloperów bardzo realistycznych krajobrazów oraz szczegółowych modeli czołgów.

PEGI:

Uwaga!
Wymagana jest rejestracja na worldoftanks.eu

Wymagania!
•RAM: 2 GB
•CPU: 2.2 GHz
•GRAFIKA: GeForce 6800, ATI HD X2400 XT, 256 MB VRAM, kompatybilne z DirectX 9.0c
•HDD: 16 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
World of TanksWorld of Tanks 0.9.13
Wersja stabilna 32-bitowa
4.82 MB | 2016-02-17
World of Tanks 0.9.13
Wersja stabilna 64-bitowa
4.82 MB | 2016-02-16

Ilość pobrań: 656 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
World of Tanks