w
googluj

18 Wheels of Steel Across America Demo


Gaz do dechy i jazda!

Sporo graczy czasem powątpiewa w pomysły niektórych deweloperów. Potem testują ich gry i zbiera szczękę z podłogi, nie dowierzając, że z czegoś takiego może wyjść coś dobrego.

18 Wheels of Steel: Across America dumnie reprezentuje gatunek symulatorów, chociaż w tym przypadku możemy mówić o połowicznej symulacji. Ekipa z SCS Software postanowiła nieco oszczędzić graczy, dlatego zaimplementowali zręcznościowy system sterowania. Czym? To jeszcze nie wiecie, że zasiądziecie za kierownicą amerykańskiego tira?

Zawsze chcieliście sprawdzić, jak ciężko steruję się takim kolosem? Teraz mamy ku temu doskonałą okazję, bowiem zaraz wyruszamy w trasę. Jest to główny cel gry, czyli przyjmowanie i wykonywanie zleceń. Za każde mamy obiecaną określoną kwotę, jednak wszystko zależy od tego, w jakim stanie towar dotrze na miejsce. Musimy zatem na niego uważać i strzec go przed różnymi problemami. Uprzedzam jednak, że twórcy wprowadzili około trzydziestu różnych przedmiotów, które odmiennie reagują na wstrząsy i wibracje. Zatem od tego, co wieziemy, zależy styl naszej jazdy. Oczywiście, nie możemy się ślimaczyć, bowiem wszystkim zależy na czasie. Problem w tym, że nikt nie przewidzi kontroli policji, wycieku paliwa, czy nagłej ulewy - wskazówek zegara cały czas tykają!

Do dyspozycji oddano nam 15 prawdziwych, amerykańskich potworów. Możemy je modyfikować, dokupować nowe części, czy lekko tuningować. Warto również naprawiać tira, by ten na środku trasy się nie popsuł.

Graficznie produkcja prezentuje się nieźle, jak na dekadę, którą ma na karku. Krajobraz jest zróżnicowany, miasta szczegółowe, jednak szkoda, że niezaludnione. Modele samochodów mogłyby być bardziej urozmaicone, ale to tylko moje marudzenie. Na uwagę zasługują wnętrza pojazdów. Twórcy postarali się, odwzorowując niemal idealnie kokpit. Muzycznie bez rewelacji, zdecydowanie brakowało mi typowych utworów country.

PEGI:

Wymagania!
• RAM: 256 MB
• CPU: 700 MHz
• GRAFIKA: 16 MB
• HDD: 202 MB

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
18 Wheels of Steel Across America Demo18 Wheels of Steel Across America Demo
Wersja stabilna
144.42 MB | 2016-03-24

Ilość pobrań: 364 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
18 Wheels of Steel Across America Demo