w
googluj

World of Guns: Gun Disassembly


World of Guns: Gun Disassembly - to darmowy symulator, który daje nam możliwość bardzo dokładnego poznania broni palnej. Możemy zobaczyć jak ją czyścić, rozłożyć na pojedyncze części a nawet jak działa w zwolnionym tempie. Gra oferuje tysiące różnych modeli najpopularniejszych broni, a także pojazdy bojowe. Stworzyło ją firma Noble Empire Corp.

Na początku mamy dostęp tylko do modelu karabinku AK-47. Gra pokaże nam krok po kroku jak należy go rozmontowywać do czyszczenia, a następnie składać. Naszym kolejnym zadaniem będzie całkowite rozmontowanie go. Nie możemy wtedy przeoczyć żadnej śrubki, ani sprężynki. Kiedy już nauczymy się na pamięć jak go szybko rozkładać i składać, będziemy mogli zacząć rywalizację z graczami z całego świata o to kto zrobi to najszybciej.

Możemy też sprawdzić jak broń działa “od środka”. Wystarczy, że wejdziemy w odpowiedni tryb, włączymy rentgen, spowolnienie czasu i naciśniemy spust. W zależności od trybu, w jakim będzie karabinek, będziemy mogli strzelić pojedynczym pociskiem, bądź całą serią.

Za wykonywanie zadań, które stawia przed nami gra dostajemy punkty doświadczenia. Możemy wydać je na nowe modele broni lub strzelnice, gdzie ową broń będziemy mogli wypróbować w praktyce.

Możemy też pójść na skróty i kupić sobie dostęp do tego wszystkie wydając prawdziwe pieniądze. Możemy kupić za nie również punkty doświadczenia, kredyty albo po prostu paczki, które odblokowują określone modele broni.

World of Guns to produkcja, której najważniejszym zadaniem jest pokazanie jak broń działa od środka. I wywiązuje się z tego celująco. Wszystkie elementy broni zostały odwzorowane bardzo starannie. Widać to kiedy rozkładamy broń całkowicie. Można przyczepić się, że jak na nowoczesną grę, tekstury broni mają zbyt małą rozdzielczość, ale w pełni rekompensują to możliwości programu.

W grze znajdziemy bardzo szerokie spektrum różnorodnych modeli broni, począwszy od pistoletów przez wyrzutnie rakiet, rewolwery, broń historyczną po karabinki, shotguny, artylerię a nawet broń sportową. Twórcy dodali do bazy też kilka bonusów modeli wśród których znajdziemy np. samochody, rower czy szkielety (w tym także człowieka).

PEGI:

Uwaga!
Do ściągnięcia gry wymagane jest zainstalowanie klienta Steam.

Wymagania!
•RAM: 1 GB
•GRAFIKA: karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0c
•HDD: 200 MB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
World of Guns: Gun DisassemblyWorld of Guns: Gun Disassembly
Wersja stabilna
205 MB | 2016-02-17

Ilość pobrań: 474 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
World of Guns: Gun Disassembly