w
googluj

WolfQuest 2.7p6


WolfQuest - to symulator, w którym wcielamy się w wilka. Gra daje świetną okazję do poznania bliżej tych dzikich stworzeń. Jej twórcy, studio eduweb i zoo w Minesocie, starali się jak najlepiej przedstawić zwyczaje oraz życie wilków.

Na naszej stronie prezentujemy wersję trial gry. Pozwala ona stworzyć jednego wilka z bardzo ograniczonej puli cech takich jak: płeć, kolor sierści, umiejętności oraz kształt tułowia.

Zabawę rozpoczynamy w Amethyst Mountain jako dwuletni wilk. Naszym zadaniem jest znaleźć partnerkę, z którą założymy rodzinę. W między czasie warto zapolować na łosia, inaczej nie przetrwamy zbyt długo.

Pierwszą barierą jaką spotykamy jest sterowanie. Twórcy gry niepotrzebnie je skomplikowali, przez to, do “obsługi” naszego wilka będziemy używać prawie całej klawiatury. Jest to bardzo niewygodne, nieintuicyjne i na początku odstrasza od gry. Jeżeli mimo wszystko zdecydujemy się grać dalej, będziemy skazani na częste wracanie do schematu przycisków.

W tropieniu zwierzyny bardzo przydatny będzie specjalny tryb, który aktywujemy przyciskiem “V”. Obraz staje się wtedy czarno-biały, za to widzimy unoszące się nad ziemią różnokolorowe kule. To ślady zapachowe, które zostawiły inne zwierzęta. Dzięki nim możemy określić w jakim kierunku szła nasza zdobycz oraz jak daleko się od nas znajduje.

Polowanie na małe zwierzęta jest bardzo proste. Wystarczy je znaleźć, dogonić i zagryźć. Trochę trudniej zabić duże zwierze takie jak np. łosia. Może on się bronić i zadać nam poważne obrażenia, a nawet zabić.

WolfQuest pod względem audiowizualnym prezentuje się bardzo przeciętnie. Grafika jest bardzo prosta, powtarzalna i nudna. Modele zwierząt są bardzo prymitywne, tereny mało zróżnicowane i pokryty brzydkimi teksturami, a roślinność bardzo powtarzalna. Gra daje nam do dyspozycji całkiem duże tereny, po których możemy się swobodnie poruszać, ale niestety są one bardzo puste i mało ciekawe.

PEGI:

Wymagania!
•RAM: 4 GB
•CPU: 2.0 GHz Dual Core
•GRAFIKA: karta graficzna kompatybilna z DirectX 9.0
•HDD: 2 GB

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
WolfQuestWolfQuest 2.7p6
Wersja stabilna
240 MB | 2016-02-23

Ilość pobrań: 732 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (1)
WolfQuest
avatararrow
~gej11 | 2016.05.27 21:05
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
gejowe
WolfQuest 2.7p6