w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 487
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141143

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

Windows Virtual PC 6.1


Windows Virtual PC - bezpłatny dodatek do Windows 7 w wersjach Professional, Enterprise i Ultimate. Wprowadza nową funkcjonalność - pozwalają użytkownikowi na uruchomienie dowolnej ilości wirtualnych komputerów z poziomu zainstalowanego systemu operacyjnego. Zalety tego typu rozwiązania są rozmaite. Możliwe jest przede wszystkim testowanie i uruchamianie aplikacji w różnych konfiguracjach. Windows Virtual PC przyda się na przykład do sprawdzania działania potencjalnie niebezpiecznych programów lub uruchamiania narzędzi niekompatybilnych z Windows 7. Dodatek pozwala na zainstalowanie dowolnego systemu operacyjnego, niemniej Microsoft przygotował wyspecjalizowaną paczkę umożliwiającą szybkie skorzystanie z wirtualnego Windowsa XP.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Wyróżnia się również wysoką kompatybilnością z podzespołami komputera oraz ustawieniami - wszystkie elementy, w tym dyski przenośne, drukarki, zawartość dysków i schowka widoczne są z poziomu wirtualnego systemu. Oszczędza to z pewnością czas odbiorcy i czyni rozwiązanie bardzo wygodnym. Ciekawą opcją jest ponadto możliwość uruchamiania wirtualnie zainstalowanych aplikacji bezpośrednio w systemie bazowym.

Instalacja dodatku trwa w zależności od komputera od kilkudziesięciu sekund do kilku minut - warto uzbroić się w cierpliwość. Po skopiowaniu danych na dysk twardy należy dodatkowo uruchomić ponownie system operacyjny.

Dostępna jest również wersja dla systemów 64-bitowych.

Uwaga!
W przypadku posiadania komputera nie posiadającego możliwości sprzętowego wsparcia wirtualizacji, niezbędne jest zainstalowanie dodatkowej poprawki KB977206.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (11 głosów)

Strefa Download programu
Windows Virtual PCWindows Virtual PC 6.1
Wersja stabilna
9.14 MB |2011-11-20

Ilość pobrań: 6225 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (2)
Windows Virtual PC
avatararrow
~Darek | 2014.05.09 11:55
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak go rozpakować,uruchomić,zainstalować ten pobrany plik ?
Windows Virtual PC 6.1
avatararrow
~Leń | 2011.11.20 13:33
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry produkt.