w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 540
Wszystkich postów: 946525
Wszystkich tematów: 141360

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

Cameyo 3.1.1446


Cameyo to znakomite narzędzie do wirtualizacji oprogramowania. Jest to najpopularniejsze narzędzie do tworzenia programów portable. Za pomocą aplikacji stworzymy przenośne, poręczne i bardziej bezpieczne wersje ulubionych programów. Zmodyfikowanie pliki wykonywalne można uruchomić z dysków przenośnych, pamięci USB, kart pamięci, płyt CD/DVD/Blue-ray, usług działających w chmurze (na przykład Dropbox) oraz otoczenia sieciowego. Cameyo będzie przydatne dla każdego użytkownika komputera - aplikacje portable nie wymagają instalacji, pozwalają na utrzymanie porządku w systemie i zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Mechanizm działania nie jest skomplikowany. Program śledzi zmiany wykonywane przez oprogramowanie, analizując zawartość rejestru systemowego i dysku twardego. Stworzona przez nas aplikacja portable może mieć kilka dodatkowych parametrów. W łatwy sposób określimy identyfikator, opis, ikonę, sposób czyszczenia prywatnych informacji i akcje wykonywane podczas uruchamiania/zamykania. Istotnym czynnikiem przemawiającym za zastosowaniem Cameyo jest izolowanie dostępu do istotnych danych systemu operacyjnego. Dostępne są trzy tryby bezpieczeństwa (pełny dostęp, zapis tylko do katalogów użytkownika bądź pełna izolacja). Programy mogą mieć także określony czas ważności. Stworzoną paczkę z oprogramowaniem, można zapisać w dowolnej lokalizacji.

Na oficjalnej stronie producenta, znajdziemy rozbudowaną bazę gotowych do wykorzystania aplikacji przenośnych różnego typu (menedżery plików, odtwarzacze multimedialne, edytory tekstu, przeglądarki dokumentów, komunikatory, przeglądarki internetowe i wiele innych). Po ściągnięciu wybranych pozycji na dysk, uruchamiamy je w standardowy sposób - Cameyo automatycznie zwirtualizuje je w naszym systemie operacyjnym. Pobrane paczki możemy także modyfikować w dołączonym edytorze. Dzięki temu jeszcze lepiej będą spełniały nasze potrzeby.

Produkt jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Razem z opisywaną aplikacją, producent udostępnia szereg dodatków. Możemy skorzystać z wersji online, wydania dla programistów (Software Development Kit) i narzędzia działającego za pośrednictwem linii poleceń.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (15 głosów)

Strefa Download programu
CameyoCameyo 3.1.1446
Wersja stabilna
14.7 MB | 2016-10-31

Ilość pobrań: 3448 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (2)
Cameyo
avatararrow
tele02 | 2018.11.12 19:32
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SUPER PROGRAM !

Pobieranie ze strony producenta;
https://www.cameyo.com/cameyo-offline/
Cameyo 3.1.1446
avatararrow
~Maniek | 2017.01.26 14:56
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie można pobrać programu: po przekierowaniu strona jest pusta.
Cameyo 3.1.1446