w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 697
Wszystkich postów: 946081
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Wifi Password Revealer 1.0.0.7


WiFi Password Revealer to prosty program, który wyświetla hasła do sieci bezprzewodowych WiFi zapisane w Windows. Aplikacja przydaje się w wypadku, gdy użytkownik zapomniał lub zgubił hasło do tego typu sieci. Hasła prezentowane są w postaci alfanumerycznej lub heksadecymalnej (Windows XP i Server 2003 automatycznie konwertują je na formę szesnastkową). System Windows zaakceptuje oba te typy danych jako prawidłowe hasło.

Program wyświetla nazwy kart sieciowych wraz z niektórymi informacjami o przypisanych im połączeniach. W wypadku, gdy łączyliśmy się z kilkoma sieciami, zostaną wyświetlone odpowiednie dla nich hasła i inne dane. Wśród informacji znajdziemy:

• SSID, czyli w uproszczeniu, nazwa sieci (w przypadku braku rozgłaszanej nazwy pole to pozostanie puste),
• hasło sieciowe, gdy jest poprzedzone „hex:”, mamy do czynienia z formą szesnastkową,
• typ autentyfikacji (otwarta, współdzielona, WPA, WPA-PSK, WPA2 i WPA2-PSK, CCKM),
• rodzaj szyfrowania (WEP, TKIP, AES),
• typ sieci (infrastruktura - ESS, sieć ad-hoc).

Wszystkie informacje prezentowane są w kolumnach, można kliknąć na tytuł kolumny by zmienić kolejność alfabetyczną wyświetlanych w niej wyników. Dostępne jest zapisywanie danych do plików XLS, HTML, CSV i TXT, a także łatwe kopiowanie informacji z pojedynczych komórek lub samego hasła WiFi, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki na którejś z pozycji i wybrać interesującą nas opcję. Dzięki korzystaniu ze skrótów klawiaturowych i myszki, można zaznaczać kilka komórek do skopiowania - np. trzymając wciśnięty klawisz CTRL i klikając w kolejne pozycje, czy rozszerzając zaznaczenie poprzez CTRL i SHIFT oraz kliknięcie.

Szata graficzna aplikacji nie wyróżnia się niczym szczególnym, wykonano ją jedynie z myślą o prostej prezentacji danych. Obsługa nie przysporzy nikomu kłopotów, wystarczy skopiować potrzebne nam hasło i wkleić je w okienku wymagającym uwierzytelnia przy łączeniu się z wybraną siecią. WiFi Password Revealer docenią wszyscy użytkownicy, którzy z jakiegoś powodu stracili swoje hasła do sieci bezprzewodowej Wifi.

Uwaga!
Do odzyskania hasła Wifi wymagane jest uruchomienie programu jako administrator.
Forma szesnastkowa hasła jest również akceptowana przez system jako prawidłowe hasło sieciowe.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (11 głosów)

Strefa Download programu
Wifi Password RevealerWifi Password Revealer 1.0.0.7
Wersja stabilna
2.31 MB | 2014-08-19

Ilość pobrań: 11245 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 29

Komentarze (1)
Wifi Password Revealer
avatararrow
~Seba | 2014.05.08 12:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
OK wszystko fajnie, ale jest jedna wada... po uruchomieniu programu widzę hasło w formie hex i wpisując ten kod na telefon, router do którego próbuje się podłączyć odrzuca moje zapytanie
Wifi Password Revealer 1.0.0.6