w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 361
Wszystkich postów: 938490
Wszystkich tematów: 138720

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

BulletsPassView 1.32


BulletsPassView to bezpłatne i użyteczne narzędzie, pomagające w odzyskiwaniu zapomnianych lub zgubionych haseł. Program jest duchowym spadkobiercą popularnego programu Asterisk Key i bezpośrednią kontynuacją narzędzia Asterisk Logger.

Aplikacja potrafi podejrzeć i przedstawić w formie zwykłego tekstu hasła systemu Windows, przeglądarki Internet Explorer oraz wielu innych programów, przedstawiane w formie ciągu gwiazdek. Przy każdy uruchomieniu, BulletsPassView przeszukuje komputer pod kątem tego typu haseł, wyświetlając wyniki w formie listy, którą następnie można eksportować do formatu tekstowego lub pliku HTML, XML lub CSV. Dzięki wsparciu dla formatu Unicode, polskie znaki znajdujące się w hasłach nie stanowią problemu. Narzędzie można uruchomić także z poziomu linii poleceń.

Program może działać w trybie ciągłym, automatycznie odświeżając listę wykrytych haseł. W razie wykrycia elementów zmodyfikowanych lub dodanych od momentu ostatniego skanowania, aplikacja potrafi użyć krótkiego sygnału dźwiękowego w celu zwrócenia naszej uwagi. Należy pamiętać, że BulletsPassView nie ujawnia zamaskowanych haseł bezpośrednio w programie, w którym są zapisane. W aktualnej wersji program niestety nie współpracuje z większością popularnych przeglądarek internetowych oraz nie obsługuje haseł chroniących połączenia sieciowe, lecz w dalszym ciągu jest godnym rozważenia narzędziem do odzyskiwania haseł.

Uwaga!
Program w wersji Portable - nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
By zainstalować spolszczenie, należy skopiować plik INI z podanego linku do folderu, w którym znajduje się program.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (3 głosów)

Strefa Download programu
BulletsPassViewBulletsPassView 1.32
Wersja stabilna 32-bitowa
0.06 MB | 2015-03-02
BulletsPassView 1.32
Wersja stabilna 64-bitowa
0.07 MB | 2015-03-02
Spolszczenie do BulletsPassView

Ilość pobrań: 2788 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
BulletsPassView