w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 429
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni
pl

Free PDF Password Remover 4dots 2.2


Free PDF Password Remover 4dots to niewielki program do usuwania zabezpieczeń dokumentów PDF. Aplikacja usuwa nieznane hasła właściciela oraz znane hasła użytkownika, a także anuluje restrykcje związane z drukowaniem dokumentów, ich edytowaniem i kopiowaniem, wypełnianiem zawartych w nich formularzy, komentowaniem, ekstrakcją stron i innymi operacjami. Niestety, jeżeli nie znamy hasła użytkownika, aplikacja nie usunie tego typu zabezpieczenia, tak więc funkcja ta jest przydatna głównie dla osób, które są zmęczone koniecznością ciągłego wprowadzania haseł podczas otwierania dokumentów PDF czy zmieniania restrykcji. Aby pozbyć się hasła zdefiniowanego przez użytkownika, należy najpierw wprowadzić je w odpowiednie pole programu, a później rozpocząć proces odblokowywania PDF-u. Korzystanie z aplikacji jest możliwe również w wypadku, gdy nie mamy zainstalowanego Adobe Reader lub innego programu do przeglądania czy edycji PDF.

Free PDF Password Remover 4dots wykorzystuje przetwarzanie wsadowe, dzięki czemu usuniemy zabezpieczenia z dużej ilości plików PDF w pojedynczym zadaniu. PDF-y dodajemy do listy operacyjnej programu, dostępne są opcje odpowiedzialne zarówno za otwieranie wybranych plików PDF, jak i całych katalogów (oraz podkatalogów w nich zawartych) z dowolną liczbą dokumentów. PDF-y można także dodawać za pomocą metody przeciągnij i upuść lub menu kontekstowego Eksploratora Windows. Lista operacyjna informuje o nazwach i rozmiarach plików PDF, datach ich utworzenia oraz ścieżkach. W liście możemy również wprowadzać hasła użytkownika dla wybranych dokumentów PDF. Pozostałe z istotnych funkcji programu dotyczą wyboru folderu docelowego dla PDF-ów pozbawionych zabezpieczeń, tworzenia kopii zapasowych plików PDF przed rozpoczęciem procesu usuwania haseł i restrykcji, a także nadpisywania źródłowych PDF-ów niechronionymi dokumentami wyjściowymi. Proces usuwania zabezpieczeń może wymagać pewnej ilości czasu, wszystko zależy od liczby i rozmiarów przetwarzanych plików oraz wydajności komputera.

Szata graficzna aplikacji nie wyróżnia się niczym szczególnym pod względem wizualnym. Obsługa narzędzia jest intuicyjna i powinni z nią sobie poradzić także mniej doświadczeni użytkownicy. W pomocy wbudowanej w program oraz w witrynie jego twórców można znaleźć krótkie instrukcje odnoszące się do prawidłowego korzystania z aplikacji (brak polskiej wersji językowej dla instrukcji udostępnianych w witrynie).

Uwaga!
Translacja interfejsu na język polski nie jest zbyt udana ani kompletna.
Instalator programu proponuje również instalację aplikacji zewnętrznych, które mogą zmieniać silnik wyszukiwania i stronę główną przeglądarki w celu wyświetlania stron i linków zawierających reklamy. Aby uniknąć instalacji zewnętrznych programów, należy wybrać Decline w okienkach instalatora niezwiązanych z Free PDF Password Remover 4dots.

Ograniczenia!
Program jest darmowy i nie działa jako Trial, wbrew informacji podanej w polskiej wersji pliku pomocy. Wersja angielska pomocy nie zawiera już żadnej wzmianki o konieczności nabycia płatnej licencji po upływie 30 dni.

Wymagania!
Wymagane są biblioteki Microsoft .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej. Aplikacja niekiedy zużywa duże ilości pamięci RAM podczas usuwania zabezpieczeń, dlatego lepiej dysponować co najmniej 2 GB RAM.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (14 głosów)

Strefa Download programu
Free PDF Password Remover 4dotsFree PDF Password Remover 4dots 2.2
Wersja stabilna
8.67 MB | 2014-09-06

Ilość pobrań: 10975 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (1)
Free PDF Password Remover 4dots
avatararrow
~lukaczka | 2015.06.01 16:22
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo ładnie działa. Odbezpieczył co chciałam i umożliwił mi połączenie w jeden plik. Nie dopisał się nigdzie
Free PDF Password Remover 4dots 2.2