w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 391
Wszystkich postów: 927378
Wszystkich tematów: 135612

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7746 dni

PDF Password Remover 1.6.2


PDF Password Remover to niewielki program do usuwania haseł właściciela (owner password) oraz dodatkowych ograniczeń z plików PDF. Po zdjęciu zabezpieczeń, użytkownik może bez żadnych problemów kopiować treść dokumentów, drukować ich zawartość czy też konwertować dane do innych formatów. Ważną cechą aplikacji jest praca w trybie wsadowym - możliwe jest jednoczesne zmodyfikowanie dowolnej ilości plików.

PDF Password Remover, podobnie zresztą jak inne programy producenta, charakteryzuje się przyjaznym i niezwykle prostym w obsłudze interfejsem. Główne okno aplikacji sprawdza się do pola, na które należy przeciągnąć zabezpieczony plik PDF (alternatywnie możemy skorzystać z systemowego pola wyboru). Po chwili ograniczenia zostaną zdjęte, a zmodyfikowany dokument zostanie zapisany w ustalonej wcześniej lokalizacji (zmienimy ją w dolnej części narzędzia). Proces jest w pełni automatyczny i nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji - będzie to szczególnie istotne dla początkujących użytkowników komputera. Po udanym zakończeniu dekodowania zostanie uruchomiony Eksplorator Windows, co pozwoli na szybkie zapoznanie się z treścią odbezpieczonego pliku.

Uwaga!
Program nie usuwa zabezpieczeń w postaci hasła użytkownika (user password).

Ograniczenia!
Program jest dostępny w wersji testowej, w której możliwe jest odczytanie jedynie pierwszej strony odbezpieczonego dokumentu. Pełną wersję aplikacji zakupimy poprzez oficjalną stronę internetową producenta.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PDF Password RemoverPDF Password Remover 1.6.2
Wersja stabilna
2.95 MB | 2017-06-17

Ilość pobrań: 885 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 35

Komentarze (0)
PDF Password Remover