w
googluj

UEStudio 24.0.0.35


UEStudio to bardzo ciekawe i rozbudowane środowisko programistyczne przeznaczone głównie do pisania aplikacji w języku C, C++, C#, HTML, Java, JavaScript, PHP, Python, Ruby, XML, ale nie tylko. Bardzo pozytywnie zaskakuje lekkością całego programu: mimo, że jest on zaawansowany, uruchamianie zajmuje ułamek czasu, który potrzebują na to konkurencyjne pakiety, a również podczas działania wymagana jest stosunkowo niewielka ilość przydzielonej pamięci operacyjnej. Sam producent określa to środowisko jako edytor tekstu UltraEdit opakowany funkcjami dla programistów (jest ich naprawdę wiele, wliczając w to pełną integrację z rozproszonym systemem kontroli wersji Git).

Obsługa całego środowiska może z początku wymagać pewnego przyzwyczajenia, bowiem na ekranie jednocześnie widoczna jest cała masa opcji. Z drugiej jednak strony, rzeczywiście przyśpiesza to docelowe tempo korzystania z programu, a cały układ tak naprawdę jest bardzo podobny do tego, który znany jest z innych dużych środowisk. Warto na tym etapie dodać, iż ogólny styl układu można samodzielnie dostosowywać do potrzeb, o czym aplikacja przypomina nam już na etapie uruchamiania (należy wybrać, z którego „wyglądu” chcemy korzystać). Modyfikować można również kolorystykę aplikacji dzięki trzem dostępnym skórkom (białej, szarej i czarnej).

Warto zwrócić uwagę na ustawienia, w których znaleźć można wiele zaawansowanych opcji, w tym związane z przesyłaniem plików na serwer, a przede wszystkim obsługą wersjonowania Git. W nieco mniejszym zakresie obsługiwane są także Subversion (SVN) oraz CVS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
UEStudioUEStudio 24.0.0.35
Wersja stabilna 32-bitowa
113 MB | 2024-06-06
UEStudio 24.0.0.35
Wersja stabilna 64-bitowa
123 MB | 2024-06-06

Ilość pobrań: 277 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
UEStudio