w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 174
Wszystkich postów: 904096
Wszystkich tematów: 127316

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6268 dni

Eclipse Android Developer Tools (ADT) 23.0.2.1259578


Eclipse Android Developer Tools (ADT) to oficjalna edycja specjalna środowiska programistycznego Eclipse, która kierowana jest deweloperom mobilnego systemu operacyjnego Android. Pozwala na pisanie kodu aplikacji z wykorzystaniem rozbudowanego o typowe dla tego systemu komendy oraz instrukcje, które odpowiednio podpowiadane są podczas pracy programisty z plikiem. Wbudowane w program dodatki pozwalają na bieżąco czuwać nad wyglądem interfejsu tworzonej aplikacji mobilnej, jak również testowanie napisanego już kodu w licznych emulatorach, jak również na fizycznych urządzeniach z systemem Android, które podpięte są do komputera.

Program zawiera w sobie wszystkie narzędzia niezbędne do kompleksowego stworzenia nowej aplikacji dla Androida. Już sam kreator nowego projektu daje o tym znać, pozwalając w kilku pierwszych krokach dokładnie określić nazewnictwo stosowane w projekcie, stworzyć lub wgrać ikonę rozpoczynanego programu oraz wstępnie ustawić układ (tak zwany "layout") głównego okna aplikacji. Domyślnie podczas tworzenia programu interfejs Eclipse ADT podzielony jest na wiele małych elementów, wśród których znajdują się eksplorator plików, główne okno edycji, centrum powiadomień o błędach w kodzie oraz podgląd użytych w projekcie elementów. Choć każdy z nich można ukryć, przemieszczać oraz edytować jego rozmiar, w praktyce dostęp do tych okien jest bardzo przydatny, zatem dużo wygodniej będzie nam pracować w trybie pełnoekranowym, najlepiej z wykorzystaniem dużej rozdzielczości monitora, by jednocześnie zmieścić na ekranie wszystkie przydatne narzędzia.

Podobnie jak w wielu innych profesjonalnych środowiskach programistycznych, w programie mamy dostęp do mnóstwa opcji pozwalających kontrolować działanie niemal każdej funkcji (większość z nich możemy obsługiwać również skrótami klawiaturowymi). W razie kłopotów z obsługą z pomocą przychodzi rozbudowana instrukcja obsługi, natomiast wszelkie niezbędne dla dewelopera informacje o systemie Android znajdziemy na dedykowanej temu systemowi oficjalnej stronie dla programistów developer.android.com.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji (rozpakowywanie jest dość czasochłonne).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Eclipse Android Developer Tools (ADT)Eclipse Android Developer Tools (... 23.0.2.1259578
Wersja stabilna 32-bitowa
353.44 MB | 2014-09-12
Eclipse Android Developer Tools (... 23.0.2.1259578
Wersja stabilna 64-bitowa
353.59 MB | 2014-09-12

Ilość pobrań: 345 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Eclipse Android Developer Tools (ADT)