w
googluj

FlashDevelop 5.3.3


FlashDevelop to rozbudowane środowisko programistyczne przeznaczone w głównej mierze dla osób tworzących strony internetowe i multimedia z nimi związane. Pozwala na edycję kodu pisanego w ActionScript 2, ActionScript 3, JavaScript, Haxe, JSFL, Loom, XML, HTML, PHP, BatchProperties oraz języku C#, C++ i Python. Program wyróżnia się stosunkowo małym zapotrzebowaniem na zasoby sprzętowe komputera, na którym działa oraz zajmuje mało pamięci na dysku.

FlashDevelop jest narzędziem oferującym całą masę rozwiązań znanych z innych, cenionych środowisk programistycznych. Do zalet należy zaliczyć z pewnością cechy samego edytora, który poprawnie koloruje składnię używanego języka oraz stosuje logiczne podpowiedzi, zależnie od treści pisanego kodu. Dzięki wykorzystanie wielu kombinacji klawiszowych na klawiaturze, użytkownik ma możliwość stosowania makr oraz wykonywania operacji na tekście w znacznie szybszy sposób.

Program nie ogranicza użytkownika do stosowania go tylko na potrzeby domowe. Bezpośrednio z aplikacji dostępna jest synchronizacja z najpopularniejszymi systemami kontroli wersji (GIT, SVN oraz Mercurial), co pozwoli na wygodne dzielenie się postępami z pozostałymi członkami zespołu programistów. Z kolei liczne ustawienia konfiguracyjne dostępne w opcjach programu, umożliwią dostosowanie środowiska do własnych preferencji i potrzeb, dzięki czemu praca będzie efektywniejsza i mniej męcząca. Warto dodać, że FlashDevelop posiada świetną dokumentację i instrukcję obsługi, które dostępne są w Sieci.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
FlashDevelopFlashDevelop 5.3.3
Wersja stabilna
25.19 MB | 2018-12-31

Ilość pobrań: 214 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
FlashDevelop