w
googluj

Leafier 1.1.1.1


Leafier to ciekawa propozycja edytora kodu HTML i kaskadowych arkuszy stylów (CSS), który cechuje się wygodnymi opcjami dla początkujących programistów i użytkowników, jednocześnie zachowując niezbędne elementy dobrego edytora, z których skorzystają profesjonaliści. Aplikacja czytelnie przedstawia kod, kolorując składnię według schematu, który samodzielnie może zdefiniować programista.

Rozwiązaniem, które na pewno ułatwi pracę nowicjuszom, ale również osobom, które w ten sposób będą chciały przyśpieszyć pisanie kodu, jest dostępna w prawej części interfejsu baza podstawowych wyrażeń i elementów, które automatycznie mogą zostać dodane do kodu, po dwukrotnym kliknięciu na nich myszą (możliwe jest również dodawanie własnych pozycji do listy). Na pewno ułatwia to mylące na początku skomplikowane kombinacje znaków, które tworzą kolejne instrukcje języka HTML, co przekłada się na efektywniejsze pisanie nowych programów.

Program jest wygodny w obsłudze, oferując szybkie działanie, które nie obciąża zasobów komputera. Producenci wyposażyli aplikację w możliwość jej kontrolowania za pomocą skrótów klawiaturowych. Przydatna może się okazać możliwość dostosowania wyglądu okna programu z preferencjami wykorzystywanej czcionki włącznie (edytować możemy jej krój oraz rozmiar).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
LeafierLeafier 1.1.1.1
Wersja stabilna 32-bitowa
0.7 MB | 2018-12-31
Leafier 1.1.1.1
Wersja stabilna 64-bitowa
0.74 MB | 2018-12-31

Ilość pobrań: 302 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Leafier