w
googluj
pl

Visual Studio Professional 2017


Visual Studio Professional to rozbudowane środowisko programistyczne firmy Microsoft, które pozwala tworzyć i testować programy między innymi w języku C#, F#, VisualBasic, C++, ale również na platformę Windows Phone oraz urządzenia działające pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Program oferuje wszystkie funkcje, w jakie powinno być wyposażone zaawansowane IDE, w tym integrację z systemem kontroli wersji Git, liczne udogodnienia związane z pracą wieloosobową oraz możliwość dzielenia się ze współpracownikami stylem układu okien, specyficznym dla danego, tworzonego projektu.

Visual Studio oferuje również wiele narzędzi związanych z testowaniem, w tym moduł wyświetlający wyniki testów jednostkowych bezpośrednio w kodzie, podczas pisania aplikacji, co znacznie przyśpiesza i ułatwia pracę programiście. W najnowszej edycji, środowisko zostało dodatkowo zoptymalizowane, dzięki czemu powinno się dużo szybciej uruchamiać, mimo, iż na starcie ładowana jest taka sama jak przedtem liczba modułów.

Opisywana tu wersja Professional to szeroki pakiet narzędzi, w którym położono duży nacisk na pracę zespołową. Łatwo zatem wywnioskować, że produkt jest przez to polecany głównie do większych przedsięwzięć, w których współuczestniczy większa liczba programistów. Wykupienie pełnej licencji na program daje również dostęp do kursów oraz pomocy technicznej, przygotowanej przez Microsoft wyłącznie dla osób subskrybujących usługę. Visual Studio Professional to środowisko pracy, które przez wielu uznawane jest za wzór, który powinien być przestrzegany również przez innych producentów IDE.

Wymagania!
Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem (pobieranych jest kilkaset dodatkowych megabajtów danych, zależnie od wybranego trybu instalacji).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Visual Studio ProfessionalVisual Studio Professional 2017
Wersja stabilna
1.02 MB | 2017-03-29

Ilość pobrań: 187 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Visual Studio Professional