w
googluj

SX Antivirus Kit 3.0


SX Antivirus Kit to zestaw kilkunastu najpotrzebniejszych narzędzi, które przeznaczone są do wykrywania, analizowania i usuwania wirusów oraz innych niebezpiecznych odmian oprogramowania wraz z innymi dodatkami mającymi wpływ na bezpieczeństwo. Dzięki zebraniu w jednym miejscu aplikacji odpowiedzialnych za tak wiele funkcji, pobrana paczka programów może zaspokoić potrzeby użytkownika, który szuka ciekawych rozwiązań pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa swojego komputera.

W skład zestawu wchodzą między innymi programy pozwalające na wyszukiwanie ukrytych plików, usuwanie programów autostartu systemu, usuwanie szpiegowskich plików BHO oraz bibliotek DLL, skaner antywirusowy i manager usług systemu Windows. Obsługa każdego z nich jest intuicyjna dzięki podobnym do siebie, czytelnym i stosunkowo prostym interfejsom, które nie są przepakowane funkcjami, a jedynie ograniczone do niezbędnych opcji, których będzie potrzebować użytkownik do efektywnego wykonania zadań, do których dany program został przeznaczony.

W przypadku ewentualnych kłopotów z obsługą, warto zajrzeć na stronę producenta, który opisuje na niej każdy z programów, wchodzących w skład paczki, z osobna. Nie tylko dokładnie określana jest jego funkcjonalność, ale również w punktach przedstawiane kroki, jakie należy podjąć, aby dany program efektywnie wykorzystać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
SX Antivirus KitSX Antivirus Kit 3.0
Wersja stabilna
0.3 MB | 2015-12-27

Ilość pobrań: 810 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SX Antivirus Kit