w
googluj

HFV (Hidden Folder Virus) Cleaner 4.0 Build 2013.12.17


HFV Cleaner jest programem pozwalającym wykryć i usunąć wirusa rezydującego na pendrive'ach i innych pamięciach przenośnych, który powoduje ukrycie folderów i plików znajdujących się na takim nośniku. Aplikacja analizując zawartość podpiętego urządzenia wykrywa szkodliwe pliki, a następnie przywraca standardową pracę nośnika wykonując jedną z kilku możliwych akcji naprawy. Program jest bardzo prosty w obsłudze, wobec czego można go z powodzeniem polecić każdemu użytkownikowi, który spotkał się z opisywanym problemem. Być może dzięki użyciu opisywanej aplikacji uniknie on niepotrzebnego zainfekowania komputera i dodatkowych konsekwencji z tym związanych.

Aby wykorzystać możliwości HFV Cleanera wystarczy podpiąć do komputera pamięć USB lub włożyć inną pamięć przenośną (np. płytę CD), a następnie uruchomić program i wybrać odpowiednie opcje. W pierwszej z wyświetlonych zakładek znajdziemy główne opcje odpowiadające za pracę aplikacji. Możemy dzięki nim usunąć lub wyleczyć wirusa, a także ręcznie ukryć lub ponownie ujawnić foldery w wybranej lokalizacji. Dodatkowe zakładki w aplikacji umożliwiają edycję ustawień oraz dodatkowych opcji związanych z automatyką pracy programu oraz jego zachowaniem na pasku zadań.

W programie ustawiane jest hasło użytkownika. Umożliwia ono zabezpieczenie niektórych funkcji (np. dezaktywacji pracy programu) jedynie przez użytkownika, który je zna, co zabezpiecza aplikację przed niepowołanym dostępem osób trzecich. Jest to dodatkowe działanie zabezpieczające, dzięki któremu nie trzeba codziennie sprawdzać, czy inny użytkownik komputera nie zmienił przypadkiem istotnych dla nas ustawień w programie.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
HFV (Hidden Folder Virus) CleanerHFV (Hidden Folder Virus) C... 4.0 Build 2013.12.17
Wersja stabilna
0.67 MB | 2014-12-19

Ilość pobrań: 442 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
HFV (Hidden Folder Virus) Cleaner