w
googluj

Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668


Bitdefender Adware Removal Tool to program, którego zadaniem jest wyszukiwanie oraz usuwanie niechcianego oprogramowania reklamowego z naszego komputera (tak zwanego adware). Dzięki zaawansowanym mechanizmom analizy, które bazują na przeszukiwaniu wszystkich plików systemowych oraz użytkownika, program działa nadzwyczajnie szybko, pozwalając na analizę całego oprogramowania komputera w zaledwie kilka minut (czas ten oczywiście zależny jest od ilości zainstalowanych aplikacji oraz wydajności dysku, jednak mimo to, stoi na wysokim poziomie w porównaniu do większości rozwiązań konkurencyjnych).

Aplikacja została także wygodnie zaprogramowana, ponieważ po pobraniu odpowiedniego pliku, program nie wymaga instalacji; możemy więc zgrać pobrany plik wykonywalny EXE na pamięć przenośną (np. pendrive'a) i korzystać z aplikacji na wielu komputerach jak z programu portable. Również obsługa jest dziecinnie prosta, bowiem cały proces wyszukiwania niechcianego oprogramowania reklamowego odbywa się w pełni automatycznie po uruchomieniu programu. Użytkownik może przerwać działający proces oraz oglądać na bieżąco wyszukiwane elementy na liście, jednak na tym kończy się jego ingerencja w działanie aplikacji.

Po zakończonym procesie wyszukiwania zostaniemy poinformowani odpowiednimi komunikatami o efektach pracy algorytmów programu. Jeśli wyszukane zostaną aplikacje uznane za złośliwe i reklamowe, program będzie starał się pomóc nam je usunąć, aby więcej nie przysparzały problemów podczas używania komputera.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (12 głosów)

Strefa Download programu
Bitdefender Adware Removal ToolBitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668
Wersja stabilna
10.04 MB | 2016-05-03

Ilość pobrań: 3026 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (2)
Bitdefender Adware Removal Tool
avatararrow
andrzejjajko | 2016.04.14 20:57
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Masz Bitdefender SafePay nie zainstalujesz tego programu niestety.
Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.8.1668
avatararrow
tele02 | 2014.12.19 06:16
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program "REWELACJA" > nie przeszkadza brak polskiego
interfejsu - gdyż obsługa jest bardzo prosta !.

pozdrawiam ...
Bitdefender Adware Removal Tool 1.1.0.1560