w
googluj

NoVirusThanks EXE Radar Pro 3.0


NoVirusThanks EXE Radar Pro to niewielki program, który pozwala na kontrolowanie uruchamianych w systemie aplikacji. Może zostać z powodzeniem wykorzystany do kontrolowania szkodliwego oprogramowania lub narzędzi, których nie chcielibyśmy przypadkowo uruchamiać na komputerze. Wykorzystywane są do tego tak zwane białe lub czarne listy, które edytowane są w programie bez konieczności jego ponownego uruchamiania.

Interfejs aplikacji podzielono na zakładki, z których pierwsza stanowi podsumowanie pracy programu (wyświetla informacje o aktualnym statusie), a pozostałe służą do edycji parametrów pracy. Odwiedzając je kolejno, mamy możliwość przeanalizowania listy aktualnie funkcjonujących w systemie procesów i podzielenia ich według naszych wymagań na czarną i białą listę. Zgodnie z powszechną konwencją, aplikacje obecne na liście białej mogą być zawsze uruchamiane, z kolei te na czarnej, będą przez program blokowane, by zapobiec nieplanowanym uruchomieniom. Ustawienia EXE Radar Pro umożliwiają skontrolowanie wielu parametrów, między innymi utworzenie hasła blokującego oraz dodanie kolejnych wyjątków pracy, pozwalających na przykład blokować wszystkie programy próbujące uruchomić się z płyty.

By ułatwić pracę użytkownikom często zmieniającym ustawienia programu, stworzone parametry pracy (zawartość białej oraz czarnej listy) można wyeksportować do pliku, by w przyszłości ponownie pobrać do programu i znowu wykorzystać. Pomoc do aplikacji dostępna jest z poziomu strony internetowej producenta.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks EXE Radar ProNoVirusThanks EXE Radar Pro 3.0
Wersja stabilna
13.96 MB | 2014-11-15

Ilość pobrań: 567 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
NoVirusThanks EXE Radar Pro
avatararrow
~krystian | 2015.06.26 12:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ok
NoVirusThanks EXE Radar Pro 3.0