w
googluj

Bot Revolt Free 1.4.3


Bot Revolt Free to program pozwalający blokować połączenia użytkownika ze szkodliwymi adresami (numerami IP) w oparciu o nieustannie rozszerzaną bazę (producent chwali się zwiększaniem jej zawartości o nawet 3 tysiące pozycji dziennie). Stanowi świetne uzupełnienie programu antywirusowego, zapewniając internaucie dodatkowy poziom ochrony, istotnie zwiększając bezpieczeństwo prywatnych danych i informacji, które mogłoby stać się celem ataku nieświadomie pobranego na komputer złośliwego oprogramowania.

Niekwestionowaną zaletą Bot Revolt Free jest prostota jego obsługi. Przy pierwszym uruchomieniu programu automatycznie uaktualniania jest lista znanych zagrożeń, a kiedy ten proces zostanie zakończony, ochrona i kontrola połączeń sieciowych komputera zostaje aktywowana. Od tej chwili mamy możliwość śledzenia historii wykonywanych połączeń na liście, którą na bieżąco tworzy program w swoim oknie. Warto zwrócić uwagę, iż choć wyświetlana lista ogranicza się do bieżącej sesji, w programie mamy dostęp do pełnej historii naszych działań, w której możliwe jest dodatkowe filtrowanie list ze względu na typ połączenia (dozwolonego lub zablokowanego).

Bot Revolt Free w darmowej wersji pozwala również na skontrolowanie kilku parametrów swojej pracy. Mamy do dyspozycji ustawienia związane z automatycznym uruchamianiem oraz wyglądem interfejsu. Warto się im przyjrzeć, ponieważ pozwolą dostosować czytelność listy generowanych adresów do naszych potrzeb, kolorystycznymi akcentami szybciej zwracając uwagę użytkownika na istotniejsze informacje.

Uwaga!
Część funkcji programu (na przykład możliwość kolejnych aktualizacji list zagrożeń) wymaga zakupienia licencji pełnej wersji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Bot Revolt FreeBot Revolt Free 1.4.3
Wersja stabilna
13.4 MB | 2014-09-01

Ilość pobrań: 637 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Bot Revolt Free