w
googluj

ESET SysRescue Live Creator 1.0.15.0


ESET SysRescue Live Creator to narzędzie, które stworzy bootowalny nośnik (pendrive, dysk zewnętrzny USB lub płytę CD/DVD) z systemem ratunkowym ESET SysRescue Live. System ten jest przeznaczony do usuwania wirusów czy innego malware i uruchamia się zamiast Windows zaraz po włączeniu komputera. Dzięki ESET SysRescue Live zwalczymy złośliwe oprogramowanie, którego nie można usunąć z poziomu Windows.

Bootowalny nośnik z systemem ratunkowym firmy ESET przygotujemy w kilku prostych krokach. Najpierw należy zdecydować się na docelowe urządzenie USB albo płytę CD/DVD. Po wybraniu pendrive’a, dysku zewnętrznego albo płyty, program automatycznie pobierze obraz ESET SysRescue Live z Internetu i zainstaluje system ratunkowy na nośniku USB lub wypali oprogramowanie na płycie. Można także pominąć proces pobierania i skorzystać z obrazu ESET SysRescue Live, który jest dostępny na naszym dysku (został pobrany np. za pomocą przeglądarki internetowej albo skopiowany z innego PC).

Gdy pendrive, dysk USB albo płyta CD/DVD z systemem ratunkowym będą już gotowe, narzędzie pozwoli na stworzenie następnego bootowalnego nośnika, a także na zapisanie pobranego obrazu ESET SysRescue Live w formacie ISO. Jeżeli zdecydujemy się na zapis do ISO, przy tworzeniu kolejnych ratunkowych nośników nie będziemy zmuszeni do ponownego pobierania obrazu systemu. Należy pamiętać, że instalacja ESET SysRescue Live na nośniku USB, usuwa wszystkie dane, które były zapisane na nim wcześniej. W aplikacji dostępna jest także opcja formatowania pendrive’a/dysku USB przed instalacją systemu ratunkowego. Oprogramowanie ESET SysRescue Live wystartuje zaraz po ponownym uruchomieniu komputera, trzeba jednak skonfigurować w BIOS-ie lub UEFI rozruch z przygotowanego wcześniej nośnika.

Interfejs graficzny ESET SysRescue Live Creator jest nowoczesny i przyjemny dla oka. Mniej zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z obsługą programu. W aplikacji oraz w witrynie producenta można znaleźć zbiór przydatnych instrukcji, dotyczących zarówno opisywanego narzędzia, jak i systemu ESET SysRescue Live.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, wystarczy uruchomić pobrany plik.
Narzędzie działa również w systemach Windows Server 2003, 2008 i 2012.

Wymagania!
Do pobrania obrazu ESET SysRescue Live wymagane jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
ESET SysRescue Live CreatorESET SysRescue Live Creator 1.0.15.0
Wersja stabilna
8.73 MB | 2018-12-29

Ilość pobrań: 1724 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
ESET SysRescue Live Creator