w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 57
Wszystkich postów: 904064
Wszystkich tematów: 127430

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6365 dni
pl

SoundVolumeView 2.15


SoundVolumeView to proste narzędzie, którego zadaniem jest wyświetlanie informacji o urządzeniach i komponentach dźwiękowych obecnych w systemie, a także o obecnym poziomie emitowanego przez nie dźwięku.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze; w jej głównym oknie znajduje się lista wszystkich komponentów, które są odpowiedzialne za produkowanie dźwięku. Znajdziemy na niej zarówno urządzenia fizyczne (głośniki, słuchawki itp.), jak i aplikacje odtwarzające muzykę czy choćby powiadamiające nas o różnych zdarzeniach sygnałami dźwiękowymi. Aktualny, minimalny oraz maksymalny poziom głośności podane są w decybelach.

Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolnym z elementów listy wyświetlane jest menu, z poziomu którego można go całkowicie wyciszyć i podejrzeć jego właściwości. Program umożliwia także tworzenie, zapisywanie i późniejsze wczytywanie profilów głośności, zawierających ustawienia dla wszystkich obecnych komponentów, zmianę głośności dla podanego urządzenia o 1, 5 lub 10%, zmianę urządzeń domyślnych dla poszczególnych funkcji systemu oraz generowanie raportów w formacie HTML. W szybkim znalezieniu danego komponentu pomoże nam prosta wyszukiwarka. Aplikacja obsługuje także skróty klawiszowe oraz posiada tekstowy interfejs, obsługiwany w linii poleceń.

Program SoundVolumeView polecamy do prostych i szybkich manipulacji głośnością poszczególnych komponentów audio.

Uwaga!
Program w wersji Portable - nie wymaga instalacji

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
SoundVolumeViewSoundVolumeView 2.15
Wersja stabilna 32-bitowa
0.09 MB | 2020-07-04
SoundVolumeView 2.15
Wersja stabilna 64-bitowa
0.11 MB | 2020-07-04
Spolszczenie do SoundVolumeView

Ilość pobrań: 981 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SoundVolumeView