w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 791
Wszystkich postów: 946086
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

SageThumbs 2.0.0.23


SageThumbs to przydatne rozszerzenie systemu operacyjnego Windows, które umożliwia wyświetlanie podglądów plików graficznych w formatach nieobsługiwanych przez standardowy eksplorator. Lista rozszerzeń, z którymi współpracuje program, zawiera kilkaset pozycji. Ponieważ narzędzie dodaje również swoje opcje do menu kontekstowego, użytkownik zdobywa sporo dodatkowych funkcji, które swoją przydatnością pomogą przyśpieszyć wykonywane na co dzień prace z plikami graficznymi.

Zaraz po instalacji, program automatycznie uaktywnia się i praktycznie od razu jest gotowy do pracy. Wystarczy więc otworzyć eksplorator Windows, aby po kliknięciu na pliku graficznym prawym przyciskiem myszy, ujrzeć nowe opcje menu kontekstowego oraz przeglądać miniatury plików, które wcześniej obsługiwane były jedynie przez wyspecjalizowane przeglądarki fotografii.

Z poziomu menu kontekstowego SageThumbs oferuje możliwość podglądu grafiki, skopiowania jej do systemowego schowka, ustawienia jej na kilka sposobów, jako tapetę pulpitu, a także szybkiego przekonwertowania do jednego z popularniejszych formatów graficznych.

SageThumbs oferuje jednak sporo ustawień, których edycja jest możliwa po uruchomieniu okna aplikacji. Znajdziemy wśród nich na przykład listę wszystkich formatów wspieranych przez program. Co ciekawe, domyślnie nie wszystkie z nich są aktywowane, zatem można zagłębić się w ich listę, aby przywołać do działania wszystkie możliwości. Prócz selekcji rozszerzeń, ustawienia pozwalają także na edycję dodatkowych opcji, takich jak parametry generowanych przez program miniatur plików graficznych.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
SageThumbsSageThumbs 2.0.0.23
Wersja stabilna
2.14 MB | 2017-05-10

Ilość pobrań: 808 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
SageThumbs