w
googluj

Nuance PDF Reader 8.1


Nuance PDF Reader to kolejna przeglądarka plików PDF. Mimo że jest multum takich programów, to ten jednak zasługuje na chwilę uwagi. Poza podstawowymi możliwościami, takimi jak wyświetlanie kilku stron na ekranie czy trybem pełnoekranowym, Nuance PDF Reader posiada kilka ciekawych funkcjonalności niespotykanych u konkurencji.

Warte uwagi tutaj są opcje zakreślenia (podświetlenia), podkreślenia lub przekreślenia fragmentu tekstu. Choć opcje te nie wydają się być niczym niezwykłym, to jednak są wyjątkowo przydatne i brakuje ich w konkurencyjnych programach.

Kolejną ciekawą opcją jest konwerter plików PDF. Na panelu mamy przycisk Convert PDF, który uruchamia stronę internetową Nuance z wbudowanym konwerterem. Wystarczy wybrać format, jaki chcemy otrzymać (niestety do wyboru mamy tylko .doc lub .xls) i podać nasz adres e-mail, a skonwertowany plik zostanie wysłany na podaną skrzynkę pocztową. Następnym aspektem świadczącym o wyższości tego programu nad innymi jest pobór zasobów.

Jedynym minusem jest brak polskiego języka w aplikacji, aczkolwiek nie ma problemów z wyświetlaniem polskich znaków w dokumentach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Nuance PDF ReaderNuance PDF Reader 8.1
Wersja stabilna
42.43 MB | 2014-06-23

Ilość pobrań: 1518 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Nuance PDF Reader