w
googluj

Slim PDF Reader 1.0


Slim PDF Reader to prosty program do wyświetlania plików PDF, którego główną zaletą jest znacznie zredukowany rozmiar aplikacji względem najpopularniejszego w tej dziedzinie oprogramowania - Adobe Readera. Choć funkcjonalność programu jest wystarczająca do codziennego, szybkiego przeglądania plików PDF, trzeba liczyć się z tym, że priorytetowa w tym przypadku minimalizacja rozmiaru programu pociągnęła za sobą cięcia związane z możliwościami niektórych modułów (na przykład zaawansowanych opcji drukowania oraz dostępnymi widokami podczas przeglądania dokumentów).

Program jest intuicyjny w obsłudze. Aby otworzyć w nim plik PDF wystarczy uruchomić aplikację i wskazać odpowiedni dokument w niemal automatycznie uruchamiającym się eksploratorze. Plik szybko wyświetlany jest w oknie programu, a największy wzrost wydajności względem programu Adobe widać podczas przełączania kolejnych stron dużych plików, które mają w sobie kilkaset stron. Podobnie, jak w innych programach tego typu, znajdziemy tu możliwość powiększania stron w skali procentowej, jak również funkcje pozwalające automatycznie dopasować widok na przykład do aktualnego rozmiaru okna. W przypadku źle zapisanych dokumentów, poszczególne ich strony można także dowolnie obracać.

W przeciwieństwie do większych aplikacji, Slim PDF Reader nie pozwoli nam niestety na zaawansowane drukowanie. Dostępny jest tutaj jedynie standardowy kreator, którego ustawienia bazują głównie na sterowniku drukarki. Niezależnie od tego, program stanowi świetną alternatywę, bądź dodatek do innego, dużo bardziej zaawansowanego programu do odczytu PDF-ów, który może być z powodzeniem wykorzystywany w sytuacjach, w których liczy się przede wszystkim szybkość działania.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Slim PDF ReaderSlim PDF Reader 1.0
Wersja stabilna
1.43 MB | 2014-11-27

Ilość pobrań: 478 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Slim PDF Reader