w
googluj

3nity PDF Reader 1.0


3nity PDF Reader to lekki czytnik PDF dla systemu Windows. Z racji niewielkich rozmiarów oraz stosunkowo niskiego obciążenia zasobów sprzętowych, aplikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla starszych komputerów. Narzędzie przyda się również w pilnych sytuacjach, wymagających szybkiego wyświetlenia bądź wydrukowania dokumentu.

3nity PDF Reader charakteryzuje się przyjaznym, ograniczonym do minimum interfejsem, który z pewnością przypadnie do gustu początkującym użytkownikom. Wszystkie dostępne funkcje znajdują się w przyborniku, widocznym w górnej części głównego okna. Znajdziemy na nim przyciski odpowiedzialne za: wczytywanie nowego pliku, zapisywanie pliku w innej lokalizacji, drukowanie, dopasowywanie zawartości do rozmiaru okna, nawigowanie pomiędzy stronami dokumentu, pomniejszanie lub powiększanie widoku. Komfort obsługi podnosi wsparcie mechanizmu Drag&Drop (aby wczytać plik, wystarczy przenieść go na okno aplikacji). W przypadku otwierania dokumentów zawierających zdjęcia i ilustracje, niezbędna będzie funkcja obracania stron. Podczas pracy z obszernymi plikami przydatna może okazać się również wbudowana wyszukiwarka. Po wpisaniu interesującego nas fragmentu oraz zatwierdzeniu wyboru, w dokumencie zostaną zaznaczone wszystkie wystąpienia wskazanej frazy. Co ciekawe, możemy w wygodny sposób przechodzić pomiędzy znalezionymi wystąpieniami - zostaną one wyświetlone na dodatkowym spisie.

Program jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
3nity PDF Reader3nity PDF Reader 1.0
Wersja stabilna
2.17 MB | 2013-03-01

Ilość pobrań: 1626 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 12

Komentarze (0)
3nity PDF Reader