w
googluj

Gaaiho PDF Reader 4.0


Gaaiho PDF Reader – rozbudowana aplikacja do odczytu plików PDF, która może śmiało konkurować z najpopularniejszym na tym polu Acrobat Readerem. Oferuje podobne możliwości, działa szybko i stabilnie, a jest przy tym darmowa i charakteryzuje się nowocześnie wyglądającym interfejsem. W programie zadbano o stworzenie modułu tworzenia komentarzy oraz liczne widoki dokumentu – to narzędzia, które przydadzą się wszystkim, ale w tym przypadku w szczególności osobom recenzującym dany plik.

Sama obsługa niczym nie zaskakuje, ale należy to rozumieć jako atut. Do wszystkich narzędzi sięgamy odruchowo, zaś samo przeglądanie nie wymaga od nas większego zaangażowania niż samego przewijania stron rolką myszy, bądź przy użyciu klawiatury. Po lewej stronie mamy możliwość podglądu dokumentu na kilka różnych sposobów – można na przykład wyświetlić konspekt, miniatury (których rozmiary można swobodnie zmieniać) lub propozycje galerii znaczników, którymi oznaczyć można dokument. Dostępny jest także edytor ich zawartości, dzięki czemu można dostosować je do własnych potrzeb, uzupełniając na przykład danymi firmy i osoby recenzującej dokument.

Warty odnotowania jest fakt, iż opisywana aplikacja jest jedną z kilku oferowanych przez producenta, z których wszystkie związane są z obsługą plików PDF (większość z nich jest płatna). Jeśli więc planujemy zakup któregokolwiek z innych programów z tej samej serii lub już z nich korzystamy, warto zastanowić się, czy nie korzystniej będzie przesiąść się na opisywany program rezygnując z dotychczasowego czytnika plików PDF, by zapewnić sobie pełną kompatybilność i ujednolicenie interfejsów użytkownika podczas pracy z aplikacjami na co dzień.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Gaaiho PDF ReaderGaaiho PDF Reader 4.0
Wersja stabilna
48.55 MB | 2016-10-02
przejdź Gaaiho PDF Reader dla Android

Ilość pobrań: 433 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Gaaiho PDF Reader