w
googluj

UnityPDF 1.0.10.0


UnityPDF to bardzo prosty w obsłudze pakiet oprogramowania pozwalającego na obsługę plików PDF (ich łączenie, wydobywanie poszczególnych stron do osobnych plików, rozdzielanie na mniejsze dokumenty, zarówno pod kątem mniejszej ilości stron, jak i mniejszego rozmiaru plików oraz usuwanie i dodawanie wybranych stron). Dodatkowo dzięki programowi skontrolujemy nałożone na dokument ograniczenia i w razie potrzeby zabezpieczymy go hasłem. UnityPDF pozwala także na przeglądanie oraz usuwanie informacji zawartych w metadanych edytowanego pliku.

Obsługa programu jest intuicyjna; znakomitą większość okna aplikacji zajmuje lista zaimportowanych do aplikacji plików gotowych do edycji, natomiast funkcje zostały zgrupowane w formie niewielkich ikonek na górnym pasku programu. Aby skorzystać z dowolnej z nich, wystarczy wybrać odpowiedni dokument z listy, wskazać oczekiwane działanie i uzupełnić dodatkowe informacje, a następnie podać nazwę pliku wynikowego (wraz z lokalizacją zapisu). Wszystkie działania wykonywane są przez program bardzo szybko i sprawnie; program wyposażono w czytelny pasek postępu, jednak z reguły, nawet w przypadku dłuższych dokumentów, nie będziemy nawet w stanie zauważyć szybkości jego zapełniania, co oczywiście należy uznać za ogromny plus.

UnityPDF został wyposażony w wygodną instrukcję obsługi, która dosłownie w kilku zdaniach opisuje działanie każdej z możliwości programu. Dostępna jest ona na stronie internetowej producenta, jednak bezpośrednie hiperłącze znajdziemy do niej również w menu programu. Przyszłościowym, wygodnym rozwiązaniem jest zaimplementowanie modułu sprawdzania aktualności oprogramowania; wystarczy jeden klik myszą, aby aplikacja sprawdziła, czy nie powstały jej uaktualnienia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
UnityPDFUnityPDF 1.0.10.0
Wersja stabilna
2.12 MB | 2015-01-02

Ilość pobrań: 2636 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (2)
UnityPDF
avatararrow
~AAA | 2015.01.02 17:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To właśnie wersja ostatnia, pożegnalna: 1.0.10.0. Żal tego projektu.
UnityPDF 1.0.10.0
avatararrow
~AAA | 2014.12.15 18:26
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Autorzy zapowiadają rychłe zakończenie projektu, por. http://www.unitypdf.com/download. Proszę uważnie wczytać się w pierwsze słowa ich oświadczenia:
!!!! Don't miss this final release! The project will be ended at the end of January !!!!
Warto też, oczywiście, poznać głębiej powody i przyczyny takiej decyzji.
UnityPDF 1.0.9.0