w
googluj

PDF Eraser 1.9.9.0


PDF Eraser to narzędzie stworzone z myślą o ułatwieniu procesu edycji plików PDF. Pozwala na tytułowe wymazywanie ich treści, ale również dokładanie nowych elementów, takich jak linie czy tekst. Usuwanie treści odbywa się w wygodny sposób, analogicznie do metody używanej w programach graficznych; przy pomocy gumki.

Wystarczy wybrać jej rozmiar i kolor, aby zamalować niechciane w dokumencie treści. Takie rozwiązanie znacznie przyśpiesza pracę oraz stawia przed użytkownikiem wiele możliwości. Prócz koloru, kontroli podlega także rozmiar używanego narzędzia. Podobnie do dokumentu można dokładać nowy tekst, którego rozmiar, kolor i krój czcionki jest edytowalny, zdjęcia oraz linie, których grubość można wybrać z listy przykładowych.

Prócz wymienionych możliwości, PDF Eraser pozwala także na edytowanie całych stron dokumentu; dostępne jest obracanie stron w dowolnym kierunku oraz całkowite ich usuwanie. Wszystkie zmiany, które wprowadzamy do pliku reprezentowane są przez chronologiczną listę w prawej części okna programu. Z tego samego miejsca możliwa jest także kontrola treści całego dokumentu z wykorzystaniem miniatur kolejnych jego stron. Po skontrolowaniu wszystkich zmian możemy zapisać zmiany w dokumencie. Co ważne, program tworzy osobny plik, a nie nadpisuje zmian, wobec czego nawet przez przypadkowy zapis nie zniszczymy pierwowzoru PDF-a, z którego korzystaliśmy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (18 głosów)

Strefa Download programu
PDF EraserPDF Eraser 1.9.9.0
Wersja stabilna
6.17 MB | 2023-06-25

Ilość pobrań: 3412 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 16

Komentarze (4)
PDF Eraser
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.11 19:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Narzędzia wycinania stron w wersji free raczej nie polecam, bo o ile inna obróbka pozostawia znak wodny dosyć dyskretny, o tyle wycinanie stron free oznacza kilkakrotne nadpisanie każdej strony na czerwono, i to nie na marginesie.
PDF Eraser 1.8.3.0
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 19:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
W wersji podstawowej działa poprawnie, ale trzeba uważać, bo przy zamykaniu program przypomina o znaku wodnym wersji free i wyświetla ramkę z propozycją przejścia na pełną wersję, którą łatwo kliknąć na 'tak' z rozpędu a nie z przekonania (chyba, że jednak planujemy tę pełną, to wtedy oczywiście problemu nie ma).
PDF Eraser 1.8.3.0
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 15:38
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
PDF Eraser 1.8.3.0
avatararrow
~Aga | 2015.03.17 18:50
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program zostawia znak wodny na dokumencie - dot. wersji freware.
PDF Eraser 1.3.0.0