w
googluj

ePapyrus PDF-Pro 5.1


ePapyrus PDF-Pro to przyjazny program do obsługi plików PDF, który umożliwia przede wszystkim ich przeglądanie, konwertowanie, szyfrowanie, recenzowanie (dodawanie komentarzy oraz znaków wodnych). Jest narzędziem stosunkowo lekkim dla systemu, a prostota obsługi powoduje, że może być ciekawą alternatywą dla wiodącego w tej dziedzinie oprogramowania Adobe. Szczególnie interesująco prezentuje się opcja tworzenia dokumentów PDF z innych formatów, takich jak typowe pliki pakietu biurowego, ale również ze zwykłych zdjęć w kilku najpopularniejszych formatach.

Na liście opcji znajdziemy także specjalny moduł do łączenia kilku dokumentów w jeden, który może również działać w odwrotną stronę - dzielić większą publikacje na mniejsze PDF-y. W samym recenzowaniu plików przydać się może natomiast możliwość łączenia poszczególnych elementów dokumentu hiperłączami. Dzięki temu, po kliknięciu na konkretne elementy, zostaniemy na przykład przeniesieni na inną stronę pliku, która rozszerza poprzednie informacje. Do PDF-ów można również dołączyć zewnętrzne pliki, by później w komplecie na przykład wysłać je mailem do dalszej recenzji albo druku.

Pochwały należą się także za dobrze przygotowaną pomoc. Jest ona co prawda tylko anglojęzyczna, ale została ciekawie zrealizowana: jest to kilkudziesięciostronicowa, ilustrowana prezentacja (zgodnie z przeznaczeniem programu, zapisana w formacie PDF), która w bardzo prostych i krótkich krokach informuje użytkownika, jak skorzystać z niemal każdej funkcji aplikacji.

Uwaga!
Podczas instalacji w okienku “Serial number” należy wpisać “Personal”, jeśli chcemy korzystać z programu w darmowej edycji dla użytkowników domowych. Alternatywą jest wpisanie słowa „Trial” - wówczas aktywowana zostanie 90-dniowa edycja testowa aplikacji (zezwalająca na użytek komercyjny).

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
ePapyrus PDF-ProePapyrus PDF-Pro 5.1
Wersja stabilna
34.5 MB | 2015-05-13

Ilość pobrań: 464 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (3)
ePapyrus PDF-Pro
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 15:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Podczas instalacji modyfikuje mi w niewłaściwy sposób jakiś element systemu niestety, a przynajmniej tak wynika z alertu.
ePapyrus PDF-Pro 5.1
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 15:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do wypróbowania.
ePapyrus PDF-Pro 5.1
avatararrow
~gregor | 2016.08.03 21:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy jest możliwość pisania polskich liter ?
ePapyrus PDF-Pro 5.1