w
googluj

Aiseesoft Free PDF Viewer 1.0


Aiseesoft Free PDF Viewer to ciekawa propozycja prostego oprogramowania pozwalającego przede wszystkim szybko i bez zbędnych funkcjonalności komplikujących obsługę, odtwarzać pliki PDF. Program cechuje się minimalistycznym interfejsem oraz podstawowymi możliwościami, co czyni go narzędziem stosunkowo szybkim w działaniu oraz łatwym do zrozumienia dla początkujących użytkowników.

Aby otworzyć za pomocą programu dokument, można skorzystać na przykład z eksploratora dostępnego w menu. Dzięki niemu zlokalizujemy odpowiednie plik PDF na dysku i zostanie on załadowany do aplikacji. Automatycznie wyświetlona zostanie jego pierwsza strona oraz hiperłącza do kolejnych stronic dokumentu po lewej stronie ekranu. Znacznie ułatwia to obsługę oraz przyśpiesza nawigowanie szczególnie po długich dokumentach. Podobnie, jak w innych narzędziach do obsługi PDF-ów, również tutaj znajdziemy podstawowe funkcje ułatwiające dodatkowo nawigację, takie jak lupę oraz możliwość obracania stron zgodnie z ruchem wskazówek zegara, bądź przeciwnie. Dostępne są także różne widoki oraz przesuwanie strony w obrębie widoku.

W program wbudowana została wyszukiwarka, dzięki której możliwe jest szybsze zlokalizowanie interesujących nas treści w dokumencie po podaniu słowa kluczowego. Przydatna może się także okazać opcja wykonywania zrzutów ekranu zaznaczonych fragmentów PDF-a, które automatycznie kopiowane są do systemowego schowka, dzięki czemu możliwe jest dalsze wykorzystanie grafik w innych programach, bądź Internecie.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Aiseesoft Free PDF ViewerAiseesoft Free PDF Viewer 1.0
Wersja stabilna
8.18 MB | 2014-11-13

Ilość pobrań: 395 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Aiseesoft Free PDF Viewer