w
googluj

jPDF Tweak 1.1


jPDF Tweak to niepozorny program, który pozwala na modyfikację plików PDF pod wieloma względami. Aplikacja pozwala między innymi na zamianę kolejności stron dokumentu, dodanie odnośników, edycję przezroczystości kolejnych stron, scalanie kilku dokumentów w jeden oraz dodawanie znaków wodnych. Program składa się z funkcjonalnych modułów, z których każdy odpowiedzialny jest za innego typu modyfikację, które można stosować do jednego dokumentu w dowolnych kombinacjach.

Interfejs jest intuicyjny, a brak zbędnych jego upiększaczy sprawia, iż przed oczami użytkownika znajdują się jedynie niezbędne do działania programu funkcje. Aby skorzystać z możliwości aplikacji, wystarczy zaimportowanie pliku PDF w pierwszej z zakładek, a następnie wypełnianie zawartości kolejnych modułów. Warto tu zwrócić uwagę, iż domyślnie program nie wprowadzi do dokumentu żadnych zmian, przez co sam import dokumentu nie wiąże się z dokonaniem jego edycji - wszystkie akcje muszą zostać zatwierdzone przez użytkownika.

Dla bezpieczeństwa i wygody plik wyjściowy stworzony za pomocą programu, generowany jest dopiero po naciśnięciu przycisku "Run" w ostatniej zakładce aplikacji. Mamy na tym etapie do wyboru kilka opcji związanych z zapisem, których wybranie może się wiązać z koniecznością zarezerwowania przez program dodatkowych zasobów komputera. Ponieważ jednak producent udostępnia osobne dystrybucje programu w zależności od architektury systemu operacyjnego (32 lub 64 bity), tworzenie pliku wynikowego jest maksymalnie dostosowane do możliwości sprzętowych, przez co powinno trwać możliwie krótko.

Uwaga!
Po rozpakowaniu archiwum, program nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Program wymaga uruchomieniowego środowiska Java w wersji co najmniej 5.0.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
jPDF TweakjPDF Tweak 1.1
Wersja stabilna 32-bitowa
6.95 MB | 2014-03-19
jPDF Tweak 1.1
Wersja stabilna 64-bitowa
6.97 MB | 2014-03-19

Ilość pobrań: 786 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
jPDF Tweak
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.10.10 15:39
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do sprawdzenia.
jPDF Tweak 1.1