w
googluj

Blueberry PDF Form Filler 2.0.55.0


Blueberry PDF Form Filler to niewielki program służący do wypełniania i drukowania dokumentów PDF. Narzędzie przyda się do uzupełniania różnego rodzaju formularzy, ankiet i kwestionariuszy - także tych, które nie dają się edytować w bardziej rozbudowanym oprogramowaniu. Aplikacja pozwala na zmianę standardowej, biurowej procedury, jaką jest wydrukowanie i ręczne wypełnienie arkuszy.

Blueberry PDF Form Filler posiada przyjazny interfejs oparty na popularnej wstążce - z jego obsługą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni użytkownicy komputera. Środowisko pracy jest również w pełni konfigurowalne. W łatwy sposób możemy włączyć/wyłączyć widoczność paneli, zmienić częstotliwość wyświetlania powiadomień czy też ustawić jedną z dołączonych skórek. Aplikacja pozwala na otwieranie wielu dokumentów na kartach. Ważną cechą programu jest także duża ilość narzędzi edycyjnych. Wśród nich znajdziemy: zaznaczanie obiektów, pole tekstowe, pole do wpisywania liter, tabelę, cztery typy zaznaczenia ("ptaszek", okrąg, kwadrat, przekreślenie niepotrzebnego elementu), marker do oznaczania istotnych informacji, gumkę, chmurę z tekstem, obszar zawierający wczytaną grafikę, listę rozwijaną, pismo odręczne czy odnośniki do zasobów sieci Web. Edycja jest wygodna i w pełni odwracalna, dzięki mechanizmowi cofania i powtarzania operacji. Po zakończeniu modyfikacji dokumentu, wyniki możemy wydrukować (do dyspozycji mamy wygodny dialog konfiguracyjny) bądź zapisać w postaci pliku PDF lub szablonu, gotowego do późniejszego wykorzystania.

Inne funkcje programu:
- podstawowe funkcje formatujące (zmiana kroju, rozmiaru, kolorystyki i innych właściwości czcionki; wyrównywanie tekstu; modyfikacja stylu linii),
- uaktywnianie pól na podstawie właściwości zadanych kontrolek,
- walidacja wprowadzanych wartości za pomocą wyrażeń regularnych (do dyspozycji mamy kilka wbudowanych definicji) lub przedziałów liczbowych,
- możliwość grupowania i klonowania obiektów znajdujących się na formatce,
- panel z podglądem całego dokumentu,
- eksplorator danych,
- płynne skalowanie zawartości dokumentu,
- obracanie stron.

Ograniczenia!
Program jest dostępny bezpłatnie zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić jest podanie adresu e-mail w formularzu wyświetlonym podczas pierwszego startu aplikacji.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
Blueberry PDF Form FillerBlueberry PDF Form Filler 2.0.55.0
Wersja stabilna
16.83 MB | 2016-04-25

Ilość pobrań: 2653 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (1)
Blueberry PDF Form Filler
avatararrow
~adam | 2015.07.04 13:28
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam do edycji pdf. Prosty, intuicyjny i DZIAŁA!!!!
Blueberry PDF Form Filler 2.0.48.0