w
googluj

ByteScout PDF MultiTool 13.4.1.5000


ByteScout PDF MultiTool to program będący połączeniem kilkunastu narzędzi do obsługi plików PDF – pozwoli przekonwertować pliki na inne formaty, wydobyć z nich tekst, bądź tabele, podzielić pliki na mniejsze dokumenty, a także złączyć kilka innych PDFów w jeden, większy dokument. Mimo tak szerokiej funkcjonalności, jest przy tym narzędziem prostym w obsłudze, które z powodzeniem może zastąpić nawet kilka osobnych programów konkurencji.

Aby skorzystać z programu, w pierwszej kolejności dobrym krokiem będzie otworzenie przy jego pomocy wybranego pliku PDF. Dzięki temu wygodniej będzie nam uruchomić poszczególne opcje, które będą mogły działać już na konkretnym dokumencie. Wyboru interesujących nas funkcji dokonujemy z poziomu dostępnej z lewej strony, rozbudowanej i wielopoziomowej listy. Jej trzy główne kategorie skrywają co najmniej po kilka modułów, które uruchamiane są w nowych okienkach, gdzie prezentowane są ich szczegółowe ustawienia i możliwości. Do ciekawych opcji zaliczyć można wydobywanie tekstu do formatu TXT, wykrywanie obrazków, konwersję dokumentu do formatów graficznych lub HTML, wyświetlanie metadanych pliku, łączenie/dzielenie dokumentów oraz obracanie poszczególnych stron. Wszystkich narzędzi jest tutaj 19, z pewnością zadowolą więc potrzeby zdecydowanej większości nawet bardziej wymagających użytkowników.

Aplikację należy pochwalić za wysoką szybkość działania. Niezależnie od wybranej funkcji, wszystkie przetestowane przez nas narzędzia, działały bardzo sprawnie, bez zbędnych opóźnień. Ewentualne zastrzeżenia można mieć tylko do wizualnej strony interfejsu; jest on przejrzysty, ale mało nowoczesny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
ByteScout PDF MultiToolByteScout PDF MultiTool 13.4.1.5000
Wersja stabilna
283.14 MB | 2023-09-16

Ilość pobrań: 751 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
ByteScout PDF MultiTool