w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

NaviFirm+ 3.2


NaviFirm+ to narzędzie dla posiadaczy telefonów Nokia. Program pozwala na znalezienie firmware pasującego do naszego urządzenia oraz pobranie go na dysk twardy. Całość wyróżnia się prostą obsługą i z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym użytkownikom. Aplikacja będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób, które chciałyby przywrócić posiadane urządzenie do pierwotnego, fabrycznego stanu bądź zaktualizować oprogramowanie do nowszej wersji.

W głównym oknie NaviFirm+ znajdziemy kilka list zawierających produkty (poszczególne modele telefonów komórkowych), wydania firmware i warianty oprogramowania pokładowego. Wybór jest naprawdę pokaźny - w zasobach znajdziemy w zasadzie wszystkie urządzenia wydane przez Nokię. Dla ułatwienia możemy skorzystać z prostej wyszukiwarki, filtrującej zawartość poszczególnych list, natomiast po przytrzymaniu kursora na liście zostaną wyświetlone dodatkowe informacje (nazwa, rodzaj, platforma bazowa, dane techniczne). Po dokonaniu wyboru, mamy możliwość wybrania katalogu docelowego oraz zaznaczenia plików, które zostaną skopiowane na dysk twardy. Przycisk "Download" rozpoczyna proces ściągania. O postępie pobierania każdego składnika paczki będziemy informowani za pomocą pasków procentowych.

Aplikacja pozwala tylko na pobieranie paczek z oprogramowaniem pokładowym - nie jest możliwe wgranie danych na telefon komórkowy. Do tego celu służy odrębne oprogramowanie. Co ciekawe, narzędzie współpracuje z kilkoma serwerami - "Production External", "Quality Assurance", "Nokia Care Suite".

Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym, wystarczy bowiem rozpakować archiwum do dowolnego katalogu. Żeby skorzystać z aplikacji musimy skorzystać z opcji donacji, minimalna kwota ktorą musimy zasponsorować autora programu to 3 Euro.

Uwaga!
Narzędzie nie działa do końca poprawnie na klasycznych stylach systemu Windows (nie wyświetlają się dymki informacyjne).

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (10 głosów)

Strefa Download programu
NaviFirm+NaviFirm+ 3.2
Wersja stabilna
0.26 MB | 2014-03-04

Ilość pobrań: 18582 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (2)
NaviFirm+
avatararrow
emigrant | 2013.03.20 14:42
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pobrałem jeszcze raz,i jest ok.Wystąpił jakiś błąd po drodze.NaviFirm pobrał też bez problemu firmware.
NaviFirm+ 1.7
avatararrow
emigrant | 2013.03.19 10:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Pobrałem NaviFirm i zalogował mi się jako folder w winzip i nie mogę go uruchomić.
NaviFirm+ 1.7