w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 194
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

DeskNotifier 2.0.0


DeskNotifier to interesujący program dla użytkowników urządzeń działających pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Aplikacja podczas swojego działania wyświetla na pulpicie powiadomienia dotyczące połączeń, wiadomości tekstowych i e-mail, wibracji, zadań z listy Astrid, wpisów na Facebooku i innych akcji. DeskNotifier będzie znakomitym ułatwieniem dla osób, które spędzają dużo czasu na komputerze - możliwość odczytania SMS-ów czy sprawdzenia nadawcy połączenia bez sięgania po telefon komórkowy wydaje się bardzo atrakcyjna.

Konfiguracja programu nie jest skomplikowana. Do poprawnego działania DeskNotifier niezbędne są dwa elementy. Oprócz opisywanej właśnie aplikacji instalowanej w systemie operacyjnym Windows, należy również posiadać odpowiedni komponent na obsługiwanym urządzeniu. Odpowiednią paczkę znajdziemy w zasobach Google Play. Następnie musimy nawiązać połączenie. Program oferuje w tym zakresie dwie możliwości - kabel USB (należy posiadać sterowniki) bądź WiFi (urządzenia muszą znajdować się w tej samej sieci).

Narzędzie rezyduje w zasobniku systemowym. W obszarze powiadomień będą wyświetlane wszystkie powiadomienia na temat statusu działania aplikacji, natomiast po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę, możemy przejść do menu konfiguracyjnego. Znajdziemy w nim opcje dotyczące trybu połączenia, komunikatów dźwiękowych czy domyślnego języka interfejsu.

Ciekawą funkcją DeskNotifier jest możliwość wysyłania krótkich wiadomości tekstowych do osób z listy kontaktów zapisanych w pamięci telefonu komórkowego. Wystarczy po prostu wybrać adresata, wpisać treść oraz zatwierdzić wysyłkę przyciskiem "Send".

Uwaga!
Szczegółowe informacje na temat instalacji znajdziemy na stronie producenta.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga środowiska uruchomieniowego Java.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
DeskNotifierDeskNotifier 2.0.0
Wersja stabilna
0.43 MB | 2012-09-20

Ilość pobrań: 221 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
DeskNotifier