w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 226
Wszystkich postów: 904181
Wszystkich tematów: 127466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6449 dni

Ringtone Media Studio 3.0


Ringtone Media Studio to solidne środowisko pozwalające na tworzenie, modyfikowanie i konwertowanie dzwonków telefonicznych. Nie jest to jednak jedyne przeznaczenie aplikacji - możemy także generować rozmaite materiały przeznaczone dla urządzeń przenośnych (tapety, wideo, animacje). Narzędzie wspiera blisko tysiąc urządzeń różnych producentów. Po zakończeniu edycji, dane można skopiować na telefon komórkowy przy pomocy popularnych metod (My Locker, Bluetooth, IrDa).

Ringtone Media Studio posiada przyjazny, chociaż nieco przestarzały interfejs użytkownika. Środowisko składa się z następujących modułów:

• Melody Studio
Proste w obsłudze narzędzie do komponowania dzwonków z tak zwanych sampli (składają się one z wielu, niezależnych ścieżek instrumentalnych). Użytkownik może w łatwy sposób dostosować głośność i tempo poszczególnych elementów składowych jak również przyciąć fragmenty do odpowiedniej długości.

• DJ Ring Tone
Moduł pozwala na komponowanie utworów za pośrednictwem osi czasu. Do dyspozycji mamy obszerną bibliotekę gotowych do wykorzystania "klocków", podzielonych na gatunki muzyczne i instrumenty (gitara akustyczna, gitara basowa, klawisze, perkusja itd.).

• Image Studio
Aplikacja pozwala także na tworzenie tapet poprzez modyfikację plików graficznych oraz wykorzystanie kształtów (ramki, symbole). Funkcje edycyjne pozwalają między innymi na: obracanie obrazu, odbicie lustrzane, kadrowanie, kalibrację jasności/kontrastu, rysowanie oraz stosowanie efektów (skala szarości, sepia, kontur, wytłoczenie, zakrzywienie, wir). Istnieje również możliwość przechwytywania fragmentów ekranu.

• Video Studio
Przystępne i funkcjonalne narzędzie do montowania materiałów multimedialnych (zdjęcia, wideo, dźwięki, ekrany tytułowy) w integralną całość. Do kompozycji w łatwy sposób można dołożyć także napisy, dźwięk z mikrofonu i przejścia.

• My Locker
Serwis My Locker daje użytkownikowi dostęp do rozbudowanej bazy multimediów i usług (dzwonki MP3 i MIDI, tapety, wygaszacze ekranu, przypominanie o zdarzeniach, gry mobilne, przesyłanie danych do urządzenia). Aby skorzystać ze wspomnianych funkcji, należy zarejestrować się za pośrednictwem dołączonego formularza.

Do paczki instalacyjnej została dołączona kompletna dokumentacja, składająca się z instrukcji obsługi, podpowiedzi kontekstowych i pliku pomocy - warto zapoznać się z tymi materiałami w razie jakichkolwiek problemów.

Uwaga!
Jeśli posiadamy urządzenie, którego nie ma na liście wspieranych urządzeń, należy zaktualizować bazę danych dołączoną do aplikacji. Możemy także ręcznie określić parametry telefonu, poprzez podanie rozdzielczości ekranu oraz obsługiwanych technologii i formatów multimedialnych.

Ograniczenia!
Program jest dostępny na zasadach licencji trial. Aplikacja działa przez 30 dni od daty instalacji i pozwala użytkownikowi na zapoznanie się pełną funkcjonalnością środowiska. Po upływie okresu testowego należy usunąć ją z systemu operacyjnego lub jeśli spełnia nasze wymagania - zakupić pełną wersję. W celu wypróbowania narzędzia, należy wybrać opcję "Evaluation" w kreatorze instalacyjnym.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Ringtone Media StudioRingtone Media Studio 3.0
Wersja stabilna
20.5 MB | 2012-11-22

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ringtone Media Studio